Instagram Hikayelerini Gizli İzleme Yöntemi

1
7646
Profile Plus+ Story Reposter

Son zamanlarda merak edilen konulardan birisi de Instagram hikayelerini gizli izleyebilmek. Normalde Instagram üzerinde hikaye kontrollerini yapabiliyoruz. Paylaştığımız hikayeleri kimlerden gizleyebileceğimizi seçebiliyoruz. Peki ya gizlice izlemek için ne yapmalıyız? Bunun için oldukça kullanışlı Profile Plus+ Story Reposter uygulaması ile tanışalım!

Uygulamayı indirdiğiniz anda ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak bunun için belirli bir süre bulunuyor. Tam 24 saat içinde 1 profilin hikayelerini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Özellikle merak ettiğiniz kişilerin profilini görüntülemek için bu uygulamayı deneyebilirsiniz. Bunun için daha önce sahte hesaplar kullanılıyordu. Ancak merak ettiğiniz kişiler genellikle bu sahte hesapların isteklerini kabul etmezler. Hal böyle olunca sizler de hikayeleri görüntüleyemezsiniz. Bunun yerine Profile Plus+ Story Reposter uygulamasına bir şans verebilirsiniz.

Profile Plus+ Story Reposter uygulamasının en güzel özelliği yalnızca hikayeler için geçerli olmaması. Bir ınstagram uygulamasında arayacağınız her özelliğe sahip. İsterseniz merak ettiğiniz kişinin profilindeki gönderileri de görüntüleyebiliyorsunuz. Elbette bu kadar özellik sunan bir uygulamanın ücretsiz olması beklenmezdi. Mobil uygulamalar gerçekten emek harcanarak hazırlanıyor. Yalnızca bunun için bile uygulamalara ödeyeceğiniz ücretleri çok görmemelisiniz. Kullanıcıları için bu konuda hassas davranan Profile Plus+ Story Reposter devamlı olarak kullanılabilir. Diğer uygulamalarda olduğu gibi abonelik başlatıp her ay ödeme yapmanıza gerek yoktur. Uygulamaya yalnızca bir kez ödeme yapıp ömür boyu kullanabilirsiniz. Sadece bu özelliğiyle bile farklılığını hepimize gösteren bir uygulamadır.

Uygulamada sıkça takip ettiğiniz kişilerin hesabını favorilerinize ekleyebilirsiniz. Kolay erişim sağlayan uygulamada bu sayede vakit kaybı yaşamazsınız. Eğer isterseniz sonrasında bu favori hesapları kaldırabilirsiniz. Listenizdeki arama geçmişini silmek oldukça kolaydır. Kullanıcılarından tam not alan Profile Plus+ Story Reposter uygulamasının arayüzü çok beğeniliyor. Tam bir kullanıcı deneyimi sunan uygulamayı Uygulama İncele Ekibi olarak bizler de tavsiye ederiz.

Neden Sevdik?

 • Uygulama son derece kullanışlı.
 • Instagram hikayelerini gizli görüntüleme özelliği var.
 • Aboneliğiniz için bir kez ücret ödüyorsunuz.
 • Her ay abonelik yenilemenize gerek yoktur.
 • Profile Plus+ Story Reposter aboneliğiniz ömür boyu geçerlidir.
 • Ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
10 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Evet

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Hayır

‎Profile+ Unfollowers Tracker
‎Profile+ Unfollowers Tracker
 • ‎Profile+ Unfollowers Tracker Screenshot
 • ‎Profile+ Unfollowers Tracker Screenshot
 • ‎Profile+ Unfollowers Tracker Screenshot
 • ‎Profile+ Unfollowers Tracker Screenshot
 • ‎Profile+ Unfollowers Tracker Screenshot
 • ‎Profile+ Unfollowers Tracker Screenshot

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz