InstaChat – Chat, Meet, Hangout on Instagram

0
3240

Hepimiz onu severek kullanıyoruz. Hatta onsuz bir gün geçirmiyoruz desek yeridir. Sevincimize, üzüntümüze, eğlencemize kısacası her anımıza ortak ettiğimiz Instagram, en paylaşımcı platformlardan biri olarak hayatımıza kazınmış durumda. Instagram’ın güzellikleri bir yana dursun, bağlantılı olduğu uygulamalar bile bize güzellikler yapmaya devam edebiliyor. Onlardan biri de InstaChat adlı tanışma ve sosyalleşme aplikasyonu.

MobileArts’ın geliştirdiği bu kullanışlı uygulama, çevremizdeki Instagram kullanıcılarını listelemekle kalmıyor, ülkemizdeki popüler ve ilgimizi çekebilecek hesapları da önümüze getiriyor. Üstelik bunları oldukça başarılı ve eşsiz algoritması sayesinde yapıyor. Biz de böylelikle çevremizdeki Instagram üyeleri ile tanışıyoruz, dilersek sohbet ediyoruz. Yeni yeni insanları hayatımıza kazandırıyoruz.  Rahatsız olduğumuz kişileri ise bir tıkla engelliyoruz, tertemiz bir sohbet ortamına kavuşuyoruz. Instagram hesabımızı uygulamaya giriş yaparken kullanıyor, başka teferruatlar ile uğraşmıyoruz.

InstaChat’ın ücretsiz bir aplikasyon oluşu, kullanıcı kitlesine gelebilecek sınırı da ortadan kaldırıyor, bu sayede daha çok insanın tanışmasına olanak sağlıyor. Güncelleme öncesinde yaşanılan birtakım mesajlaşma problemleri ise bu ay içerisinde sunulan yeni sürüm ile son buluyor. Birde iyileştirilen performans üzerine eklenince üyeleri artık çok daha hızlı bir mesaj sistemi bekliyor.

-Reklam-

Zaman zaman gizliliğimizin korunması, profilimizi kimin görüntülediği gibi bazı durumlar ile yakından ilgilendiğimiz de olmuyor değil. Bu gibi durumlar içinse istediğimiz takdirde satın alabileceğimiz uygulama içi ücretli özellikler InstaChat’ı biraz daha avantajlı hale getirebiliyor. Daha özenle korunmak ya da profilimizi kimlerin ziyaret ettiğini derhal öğrenmek ve daha fazlasını istiyorsak uygulama için satın alımlara hemen göz atıyoruz, kendimize uygun olanları bir bir alıyoruz. Ne merakımız kalıyor ne de tedirginliğimiz.

Birbirinden güzel manzaraları çekenler, enfes görünen yemekleri paylaşanlar, en eğlenceli konserlerden bir kuple yayanlar, yaptıkları montajlarla kırıp geçirenler derken kim bunlar diye merak eden bizler için harika bir uygulama olarak karşımıza çıkan InstaChat, App Store’da en yeni haliyle yerini alıyor. Sizde bu mükemmel uygulama sayesinde çevrenizi genişletmek, tanımadığınız kişilere ulaşmak ve farklı hayatlara dahil olmak istiyorsanız hiç beklemeden cihazınıza indirin, hem keşfedin hem de keşfedilin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here