İngilizce Kelime Yarışması – Eğlen, Yarış, Kazan

0
2009
ingilizce kelime yarismasi uygulama inceleme

İngilizce öğrenmek bazıları için kolay olsa da bazıları için zorlu bir süreç halini alabiliyor. Dil öğrenimi için önemli olan kelime bilgisi de uzun tekrarlar gerektiriyor. Peki, bunu eğlenceli hale getiren bir uygulama ile tanışmak ister misiniz? İngilizce Kelime Yarışması, kelime bilgisini artırmak isteyenler için harika bir yarışma keyfi sunuyor. Hadi İngilizce Kelime Yarışması ile tanışalım!

İngilizce Kelime Yarışması, istediğiniz seviyeye uygun kelime sorularıyla İngilizce kelime bilginizi test edeceğiniz ve geliştireceğiniz bir oyun. Oyunu İsterseniz süresiz oynayarak rahatça alıştırma yapabilir ya da süreli oynayarak daha çok puan kazanma şansı elde edebilirsiniz. Böylelikle arkadaşlarınız ve diğer yarışmacılar arasındaki sıralamanızı da görebilirsiniz.

Nasıl Oynanır?

İngilizce Kelime Yarışması’nı mobil cihazınıza yükledikten sonra oyunda ilk olarak iki seçenek karşınıza çıkacaktır. “Genel İngilizce” ve “Okul” başlıklarını ekranda göreceksiniz. Okul seçeneğinde İngilizce Kelime Yarışması sizlere 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ve 12. sınıfların müfredatındaki tüm kelime ve kalıpları sunuyor.

Genel İngilizce seçeneği ile devlet müfredatından bağımsız olarak A1’den C2’ye kadar olan İngilizce kelimeleri ezberleyebilirsiniz. Hem genel İngilizce’de kendinizi geliştirebilir hem de okulda, sınavlarda ve testlerde karşınıza çıkan tüm İngilizce kelime ve kalıpları tekrar edebilirsiniz.

ingilizce kelime yarismasi

Yarışmaya başlamadan önce sınıf, yarışmak veya tekrar etmek istenilen ünite soruluyor. Bu seçimi yaptıktan sonra yarışmanın süreli mi yoksa süresiz mi olacağını da seçiyorsunuz. Ek olarak cevapların kaç şık ile geleceğini seçme imkanınız da var. Daha sonra “Başla” butonuna dokunarak oyuna başlayabilirsiniz.

Süreli oyun seçeneğinde özel güç seçeneği ile puanınızı katlayabilirsiniz. Ne kadar çok puan alırsanız liderlik tablosundaki sıranız o kadar yükselecektir. Oyunda 3 farklı liderlik tablosu bulunuyor. Sıralamaları günlük, haftalık ve aylık olarak görebiliyorsunuz. İngilizce Kelime Yarışması’nda her gün ve her hafta kendinizi geliştirerek sıralamanızı üstlere taşıyabilirsiniz.

ingilizce kelime uygulamasi

İngilizce Kelime Yarışması, çevrimdışı veya çevrimiçi kullanılabildiği için internet bağlantınızın olmadığı zamanlarda da pratik yapmaya devam edin.

Siz de İngilizce Kelime Yarışması’nı deneyimleyerek kelime ezberlemeyi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Oyunu Google Play Store ve App Store’dan ücretsiz olarak mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz.

İngilizce Kelime Yarışması
İngilizce Kelime Yarışması
  • İngilizce Kelime Yarışması Screenshot
  • İngilizce Kelime Yarışması Screenshot
  • İngilizce Kelime Yarışması Screenshot
  • İngilizce Kelime Yarışması Screenshot
  • İngilizce Kelime Yarışması Screenshot
  • İngilizce Kelime Yarışması Screenshot
  • İngilizce Kelime Yarışması Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz