İlk Türk Yapımı Netflix Filminin Fragmanı Yayınlandı

0
1025
ilk turk yapimi netflix filmi

Netflix, orijinal Türk dizilerinin ardından bu kez ilk Türk filmi ile yerli yapımlar arşivini genişletmeye devam ediyor.  Netflix imzalı İlk Türk yapımı Yarına Tek Bilet filminin resmi fragmanı yayınlandı.

Geniş izleyici kitlesine sahip dijital video platformu Netflix, Türk yapımı içeriklerinin arasına bir yenisini daha ekledi. Orijinal Türk yapımı Hakan: Muhafız, Atiye, Aşk 101 dizilerine imza atan Neflix, şimdi de ilk orijinal Türk filmi Yarına Tek Bilet ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger’in yer aldığı filmin fragmanı, Netflix Türkiye’nin YouTube kanalında yayınlandı.

Netflix’in ilk Türk Yapımı Filmi “Yarına Tek Bilet”

Yönetmenliğini Ozan Açıktan’ın yaptığı Yarına Tek Bilet filminin yapımcılığını ise OG Medya ve PToT film üstleniyor. Film, Ankara’dan İzmir’e yolculuk yapan iki yabancının yollarının kesişmesiyle oluşan hikayeyi konu ediyor. Yolculuk sırasında tanışan ve birbirlerinden oldukça farklı karakterde olan iki yabancı, başlarda iyi anlaşamasalar da birbirlerini tanıdıkça aralarında farklı bir çekim oluşuyor. Hayatlarında yeni bir sayfa açmak isteğinde olan ikili, birlikte vakit geçirdikçe kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlıyorlar.

Netflix’in ilk Türk filmi Yarına Tek Bilet, 19 Haziran’da izleyicilerle buluşacak.

Filmin fragmanı:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz