İBB Navi İle Kısa Yoldan Gidin

0
2160

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilen bir uygulama olan İBB Navi ile İstanbul başta olmak üzere Marmara bölgesinde yer alan trafik yoğunluğunu anında görebilirsiniz.

Hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışan İBB Navi uygulaması ile hem İstanbul hem de Marmara bölgesinde bulunan diğer şehirlerin anlık trafik akışları cebinize geliyor. Ulaşım konusunda size rehberlik edecek bu uygulamayı ücretsiz olarak mobil uygulama mağazalarından indirebilirsiniz.

İBB Navi uygulaması içinde bulunan pek çok özellik sayesinde diğer navigasyon ve trafik takip uygulamalarından ayrılıyor. İBB Navi ile seyahat süreniz boyunca gittiğiniz güzergah üzerindeki trafik kamera görüntülerini canlı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca sokak görünümü özelliği sayesinde gideceğiniz yerin dış görüntüsüne bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

İBB Navi uygulamasının gelişmiş arama özelliği sayesinde arama çubuğuna istediğiniz yerin ismini yazarak arama yapabilirsiniz. İsterseniz arama yapmak için kategoriler kısmını kullanabilir ya da sesli arama özelliğini kullanarak hedeflerinizi belirleyebilirsiniz. Seyahat edeceğiniz zaman sizi hedefe en kısa yoldan götürecek olan güzergahları önceden planlayabilirsiniz. Seyahat planlama özelliği varacağınız yerin trafik durumunu, ortalama varış sürenizi ve toplam mesafe bilgilerini görmenizi sağlar.

İBB Navi uygulamasının bir başka özelliği ise nöbetçi eczaneleri ve otoparkları görüntüleyebiliyor olmanızdır. Bu özellik sayesinde aradığınız nöbetçi eczanenin nerede olduğunu saniyeler içinde öğrenebilir, bulunduğunuz yere yakın olan otoparkları görüntüleyebilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüzü ve bütün cihazlarda sorunsuz olarak çalışan yapısı ile trafikte en büyük yardımcılarınızdan birisi olan İBB Navi uygulaması kullanıcılarına sunduğu gece ve gündüz modları ile bir farklılık daha yaratıyor. Zaman dilimine göre istediğiniz modu seçerek uygulamayı kullanabilirsiniz. Bunun dışında 2 ya da 3 boyutlu harita görünümlerinden istediğinizi seçerek navigasyonu kullanabilirsiniz.

Seyahatiniz sırasında karşılaştığınız yol yapım çalışmalarını, trafik kazalarını, yol durumunu ya da trafik sıkışıklığını uygulama üzerinden diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Bu sayede paylaşımlarınızı başka insanların görmesini sağlayabilirsiniz.

İstanbul ve Marmara trafiğinden her an haberdar olmak için Google Play ve App Store mağazalarından İBB Navi uygulamasını ücretsiz olarak indirip anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz