Hyper İle Kaliteli Videolar Cebinizde

0
1399

iOS işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilen Hyper uygulaması ile tüm dünya üzerinde paylaşılan ve farklı kanallardan, farklı konuların ele alındığı konuları bir araya getiren Hyper ile yüzlerce video cebinize geliyor.

Hyper mobil uygulaması internet üzerinden paylaşılan videoların tek bir uygulama üzerinde toplanmış halidir diyebiliriz. Bu uygulama ile her gün yüzlerce kanaldan paylaşılan birbirinden farklı videolar ücretsiz olarak Hyper kullanıcılarına sunuluyor. En kaliteli video içeriklerini en iyi şekilde tek bir uygulama üzerinde bulabileceğiniz Hyper ücretsiz olması açısından kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Geçtiğimiz yıl yani 2016 yılında Apple tarafında düzenlenen en iyi uygulamalar listenine girmeyi başaran Hyper mobil uygulaması her saat başı görülmeye değer olan video içeriklerini kullanıcılarına sunuyor. Bu uygulamada karşıma nasıl videolar çıkacak sorusunu aklınızdan geçiriyorsanız hemen cevap verelim. Hyper uygulamasında her video kullanıcılar ile paylaşılmıyor. En kaliteli içeriklere sahip olan videolar özenle seçilerek kullanıcılara gönderiliyor. Bu videoların kısa süreli ve kaliteli bir içeriğe sahip olması kullanıcıların uygulama üzerinde en sevdiği özelliklerden yalnızca bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Apple tarafından yalnız bir defa değil üst üste en iyi video uygulaması unvanına layık görülen Hyper yalnızca iOS işletim sistemini destekleyen cihazlarda çalışıyor. Hyper ile paylaşılan içerikleri iPhone, iPad ya da Apple TV üzerinden takip edebilirsiniz.

Hyper ile paylaşılan videoların uzunlukları genellikle 5 dakika gibi hemen izlenmeye müsait oluyor. Bu videolar ise genellikle yabancı kaynaklı kanalların birbirinden kaliteli videoları şeklinde kullanıcılara sunuluyor.

Hyper mobil uygulaması ile gönderilen videoları isterseniz telefonunuza kaydedebiliyorsunuz. Bunun dışında videoyu beğenip beğenmediğinizi oylayabiliyor, beğendiğiniz videoları bir araya getirerek kendi listelerinizi oluşturabiliyorsunuz.

Hyper uygulamasında sizinle paylaşılan videolar genellikle sizin beğendiğiniz videolardan yola çıkılarak seçiliyor. Beğendiğiniz videoların baz alınarak video önerisi yapıldığı bu platform kullanıcılardan tam not almayı başarmış gibi duruyor.

Siz de her gün ve her saat başı size gönderilen videoları izlemek istiyorsanız App Store mağazasını ziyaret ederek Hyper uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra kaliteli video izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hyper’dan Elveda;
https://www.watchhyper.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here