Honor Magic Watch 2 Özellikleri ve Fiyatı

0
2943
honor magic watch 2

Çin merkezli Huawei’ye ait olan bir akıllı telefon ve aksesuar üreticisi olan Honor, Çin’de düzenlenen etkinlikte yeni akıllı saatini tanıttı. İki farklı çeşit olarak piyasaya sürülecek olan yeni akıllı saat Magic Watch 2’nin özellikleri ve fiyatı belli oldu.

Magic Watch 2, 5 ATM basınca dayanıklı olarak su geçirmezlik özelliğine sahip. Ürün nabız sayma, hız ölçme, yakılan ortalama kaloriyi hesaplama gibi özellikleriyle sağlık odaklı olarak karşımıza çıkıyor. Akıllı saat, gün içindeki kalp atış hızınıza bağlı olarak minimum ve maksimum seviyelerde size uyarı yapıyor.  Saat, 15 farklı spor moduyla da çok fonksiyonlu bir yapıya sahip. GPS ve GLONASS özelliklerini destekleyen akıllı saatin, konum belirlemede etkili sonuçlar vermesi için üzerinde detaylı olarak çalışıldığı da bilinmekte.

Egzersizleriniz sırasında müzik dinlemek isterseniz 2GB veya 4GB olmak üzere iki depolama alanı  seçenekleriyle pek çok şarkıyı dinleyebilirsiniz. Magic Watch 2’yi bluetooth bağlantısı aracılığıyla telefonunuza gelen aramalar için kullanmanız mümkün. 14 günlük pil ömrüne sahip saatin bataryasının da oldukça tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz. 46 mm ve 42 mm’lik iki farklı modeli bulunan saat, AMOLED ekranlara sahip.

Honor’ın yeni akıllı saati Magic Watch 2’nin 42 mm olan modeli 179 Euro, 46 mm olan modeli ise 189 Euro fiyatıyla Avrupa’da satışa sunulacak. Saatin piyasaya sürüleceği 20 ülke arasında Türkiye de bulunuyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz