Hikaye İle İngilizce Öğrenin

0
9735
ingilizce ogrenin

Dil öğrenmek aslında son derece kolay. Yapılan araştırmalara göre dil öğrenmenin önündeki en büyük engel aslında biziz. Aklımızda bu dili öğrenebilir miyim, konuşabilecek miyim şüpheleri yaşayarak kendimizi çoğu kez kısıtlarız. Halbuki dil öğrenmenin en temel ve kolay yönteminin bolca hikaye okumak olduğunu unuturuz. Hikaye okumak hem dil öğrenmenin önündeki engelleri kaldırmamızı sağlar. Hem de iyi bir kelime bilgisine sahip olmamızı sağlar. Hadi o zaman hikaye ile İngilizce öğrenin uygulaması ile tanışalım!

Uygulamanın en güzel yanı hikayeleri sesli olarak da dinleyebilmenizdir. Uygulama içerisinde her seviyeye hitap edecek hikayeler bulunuyor. Hangi seviyede olursanız olun, İngilizce öğrenmek için böyle bir adım atmanız çok önemli olacaktır. Dil gelişiminize ise büyük katkıları olacaktır. Hikaye ile İngilizce öğrenin uygulaması birçok özelliğe sahip. Hikayeleri sesli olarak dinlerken hızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece anlamadığınız kelimeleri kontrol etmek oldukça rahat olacaktır.

Tamamen kullanıcı odaklı tasarlanan bu uygulamanın çevrimdışı kullanma özelliğinden bahsedelim. Genellikle bu tür uygulamaların tamamı çevrimiçi ortamda çalışıyor. Yani wi-fi bağlantınızın olması veya internet paketinizin açık olması gerekiyor. Ancak hikaye ile İngilizce öğrenin uygulaması bunlardan farklı. Çevrimdışı çalışma özelliği sayesinde hikayeleri gittiğiniz her yerde ve her an dinleyebilirsiniz.

Bilindiği üzere günümüzde İngilizce uygulamaları ücretlidir. Uygulama içi satın alma sebebiyle birçok kullanıcı bu uygulamalara yanaşmamaktadır. Hatta bazı uygulamalar eğitim seti alırmışcasına pahalı olabilmektedir. Hikaye ile İngilizce öğren uygulamasının en güzel özelliği tamamen ücretsiz olmasıdır. Sizlerde bu geniş hikaye arşivinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Uygulamanın ek olarak transkript özelliği bulunuyor. Örneğin hikayeleri sesli olarak dinliyorsunuz ve hızını yavaş bir şekilde ayarladınız. Bu esnada karşınıza bilmediğiniz bir kelime çıktı. Başka bir uygulama kullanmanıza gerek kalmadan, uygulama içerisinde doğrudan kelime anlamına bakabilirsiniz. Aradığınız her şeyi bir arada sunan hikaye ile İngilizce öğrenin uygulamasını bizler çok sevdik.

Neden Sevdik?

 • Hikaye ile İngilizce öğrenin uygulaması tamamen ücretsizdir.
 • Uygulamayı çevrimdışı kullanabilirsiniz.
 • İngilizce hikayeler, şiirler ve daha fazlasını bu uygulamada bulabilirsiniz.
 • Uygulamanın sözlük özelliğinden faydalanabilirsiniz.
 • Hikayeleri sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
3,4 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Hayır

Hikaye ile İngilizce Öğrenin
Hikaye ile İngilizce Öğrenin
Developer: Tan Pham
Price: Free
 • Hikaye ile İngilizce Öğrenin Screenshot
 • Hikaye ile İngilizce Öğrenin Screenshot
 • Hikaye ile İngilizce Öğrenin Screenshot
 • Hikaye ile İngilizce Öğrenin Screenshot
 • Hikaye ile İngilizce Öğrenin Screenshot
 • Hikaye ile İngilizce Öğrenin Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz