Hex – Anti-Stres ve Anti-Anksiyete Oyunu

0
1140
hex anti stres oyun uygulama inceleme

Günün stresinden uzaklaşmak isteyenleri Hex mobil oyunu ile tanıştıralım. Hex – Anxiety Relief, yepyeni bir döngü oluşturma oyunu. Infinity Games’in başarılı oyunlarından biri olan bu mobil oyunda basit ama dinlendirici bir oyun deneyimiyle karşılaşacaksınız. Stresli bir günün ardından rahatlamak ve endişe seviyenizi azaltmak için size yardımcı olan Hex, dikkatinizi farklı bir yöne çekiyor. Hadi oyunun özelliklerine bakalım.

Hex – Anxiety Relief mobil oyununda yapımcıların diğer oyunlarında da olduğu gibi döngü oluşturma yapısını görüyoruz. Bu oyunda yepyeni bir koleksiyon ekleniyor. Zihninizi dinlendirmek ve odak noktanızı değiştirerek rahatlatıcı bir deneyime geçiş yapmak için Hex size yardımcı oluyor.

Farklı Şekillerde Döngüler Oluşturun

Hex – Anxiety Relief mobil oyununu bulmaca oyunları içinde de değerlendirebiliriz. Ekranda size verilen tüm parçaları, birbirleriyle tamamlanacak şekilde birleştirmeniz gerekiyor. Bu şekilde farklı döngüler oluşturmuş oluyorsunuz. Parçaların uyumuna dikkat ederek döngüleri tamamlayın ve rahatlatıcı etkileri yakalayın.

hex oyun

Oyunun stres giderici bir oyun olduğunu belirtmiştik. Seviyelerin hiçbirinde çözüm için zaman sınırınız olmuyor. Baskı ve zamanlayıcı olmadığı için Hex – Anxiety Relief mobil oyununda istediğiniz kadar düşünebilir ve farklı yollar deneyerek zihninizi geliştirebilirsiniz.

Oyun aynı zamanda bütünsel görüş de kazandırıyor. Parçaları birleştirmeye çalışırken bütün hakkında zihninizde analiz yaparak onu tamamlamaya çalışıyorsunuz. Soyut düşünceyi geliştirdiğini de söyleyebiliriz. Özetle Hex hem stresten uzaklaşmak hem de verimli vakit geçirmek isteyenler için ideal bir mobil oyun.

hex anti stres oyun

Siz de günün stresinden arınmak ve zihninizi dinlendirmek isterseniz Hex – Anxiety Relief oyununu denemenizi tavsiye ederiz. Oyunu Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilir ve döngülerin keyfini çıkarabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz