Hello7 İle İngilizce Öğren

0
3584

Dünyanın en çok konuşulan dili olan İngilizce artık günlük ihtiyaçlarımızdan bir tanesi haline geldi. Durum böyle olunca mobil uygulama geliştiricileri İngilizce öğrenmeyi kolaylaştıran pek çok uygulama ortaya çıkardı. iOS işletim sistemlerine sahip cihazlar için İngilizce öğrenmede yardımcı olan en iyi mobil uygulamalardan bir tanesi ise Hello7 uygulamasıdır.

Hello7 mobil uygulaması ile İngilizce’ye karşı olan tabular yıkılıyor ve İngilizce günlük hayatın bir parçası haline geliyor. Her gün öğren, azar azar öğren mantığı ile geliştirilen bu mobil uygulama gün içerisinde 7 adet İngilizce kelime gönderiyor. Üstelik bu kelimeleri birbirinden eğlenceli GİFler eşliğinde gönderiyor. Bu sayede kelimelerin hem akılda kalması hem de öğrenmesinin kolaylaştırılması amaçlanmış.

Hello7 mobil uygulaması İngilizce öğrenmek için gerekli olan farklı metotları bir araya getiren sayılı uygulamalardan bir tanesidir. Bağdaştırma metodu, aralıklı tekrarlama ve bilinçaltı öğrenme tekniklerinin göz önüne alınarak geliştirilen bu uygulama her gün 10 dakika ayırarak İngilizce öğrenmenin o kadarda zor olmadığını gözler önüne seriyor.

Hello7 uygulaması içinde yer alan Kelime Fırtınası özelliğini kullanarak daha önce öğrendiğin kelimeleri tekrar edebilirsiniz. Günün kelimelerini en etkili şeklide öğrenmek ve kalıcı olmasını sağlamak için Kelime Fırtınası’nı başlatın ve arkanıza yaslanın…

Önemli olan çok öğrenmek değil devamlı öğrenmek mantığı güdülerek oluşturulan bu uygulama bir anda kelime yüklemesi yapmıyor. Her gün 7 kelimenin ideal olduğunu bilerek önemli olan şeyin devamlılık olduğunun altını çiziyor.

Hello7 mobil uygulamasını deneme süresi boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Fakat uygulamanın gelişmiş seçeneklerini ve ileri seviyelerini kullanmak için Pro üyelik almanız gerekiyor. 4 farklı pro üyelik seçeneği bulunan uygulamayı yükseltmek için sen 54,99 TL’den başlayarak 144,99 TL’ye kadar artan aralıkta bir ücret ödemeniz gerekiyor. Hello7 uygulamasının pro abonelik seçenekleri yenilenme zamanına göre 4 aşamaya ayrılıyor. Uygulama aldığınız pakete göre ayda bir, iki ayda bir, altı ayda bir yenileniyor. Bunun dışında ömür boyu pro aboneliğini de satın alabilirsiniz.

Siz de İngilizce konuşmak, öğrenmek ya da kelime dağarcığınızı artırmak istiyorsanız App Store üzerinde bulabileceğiniz en iyi uygulamalardan bir tanesi olan Hello7‘yi tercih edebilirsiniz. Deneme süresi boyunca uygulamayı değerlendirip ardından satın alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz