Havuz Topları Oyunu: Circle Pool

0
1783
Circle-Pool

Son zamanların en fazla bağımlılık yapan oyunuyla karşınızdayız. İOS markette Türkiye’nin favorisi 15 oyunu incelemeye devam ediyoruz. Bu sıralamada 3. sırada yer alan Circle Pool oyununu sizler için araştırdık. Öncelikle bu oyunu indirip oynadığınızda sizde fark edeceksiniz ki akıllara doğrudan AA oyunu gelecektir. Geçilemeyen seviyelerde insanı tekrar tekrar uğraştıran, seviyeyi geçene kadar elinizden bırakamayacağınız oyun Circle Pool ile tanışalım!

Oyunun son derece kolay bir mantığı bulunuyor. Tek yapmanız gereken öncelikle market üzerinden oyunu indirmek. Ardından hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Karşınıza büyün bir top havuzu geliyor. Bu oyun havuzundaki amacınız bütün topları masadan yok etmek. Parmak dokunuşunuzla kontrol edebileceğiniz yönlendirme havuzunda, topları zapt etmek hiç de kolay olmayacaktır.

Circle Pool oyunu tam olarak bu noktada bağımlılık yapıcı bir hale bürünüyor. Oyunda toplamda 100+ seviye bulunuyor. Üstelik her seviye bir diğerinden daha çok zor. Hal böyle olunca oyunun bağımlısı olmak kaçınılmaz oluyor. Topları temizlerken eğer ard arda patlatmalar yaparsanız zincir patlamalar gerçekleşiyor. Yani oyunda x4, x5 puan kazanma şansınız var. Seviyeleri hangi skorlarla geçtiğinizi ve toplam skorunuzu rahatlıkla görebilirsiniz.

Oyunla ilgili ek olarak kullanıcı deneyimlerine de göz atmak istedik. Böylesine eğlenceli bir oyunda herkesin söylediği şikayet reklamlar hakkında olmuştur. Ne yazık ki oyun içi satın alma işlemleri bulunuyor. Eğer oyundaki reklamları kapatmak isterseniz 2.99$ ödeme yapmanız gerekiyor. Ödeme yapmadan oynadığınız takdirde ise biraz zorlanabilirsiniz.

Bazı seviyelerde topları tamamen temizlemeniz 5-15 saniye sürecektir. Fakat diğer bir seviye için karşınıza çıkan reklamın süresi ise yaklaşık 20-30 saniye uzunluğundadır. Kullanıcılardan birisi bunu matematik hesabına dökmüştür. 100 saniye Circle Pool oyunu oynadığınız takdirde 250 saniye reklam izlemeniz gerekecektir. Hal böyle olunca reklamların bitmesini beklemek dayanılmaz bir hal alabilir. Bizim tavsiyemiz oyunu oynamayı düşünüyorsanız reklamları kaldırma seçeneğini aktifleştirmektir.

Neden Sevdik?

  • Uygulama son derece eğlenceli ve oynarken kesinlikle sıkılmıyorsunuz.
  • Diğer oyunlardan farklı bir strateji gerektiriyor.
  • Oyundaki en büyük rakibin kendiniz olması işleri daha keyifli kılıyor diyebiliriz. 100+ seviyeye yaklaştıkça heyecanınızın arttığını hissedebilirsiniz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?

178,5 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?

Hayır

– Uygulama içi satın alma var mı?

Evet

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?

Hayır

‎Circle Pool
‎Circle Pool
Developer: 8SEC
Price: Free+
  • ‎Circle Pool Screenshot
  • ‎Circle Pool Screenshot
  • ‎Circle Pool Screenshot
  • ‎Circle Pool Screenshot
  • ‎Circle Pool Screenshot
  • ‎Circle Pool Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz