Happy Wheels

0
5467

Bilgisayar dünyasının popüler platform oyunları arasında yer alan Happy Wheels mobil versiyonu ile mobil cihaz kullanıcılarına keyifli dakikalar yaşatmaya geliyor.

Happy Wheels ile oldukça zorlu bir macera sizleri bekliyor. Oyunun içinde bulunan çeşitli engellere dikkat ederek bitiş noktasına sağ salim varmak bu oyun içindeki en büyük amacınız ve göreviniz olacak.

Happy Wheels oyununda aşmanız gereken engeller oldukça zorlu engellerdir. Bu engelleri aşmaya çalışırken başınıza pek çok kaza gelebilir. Oyun sonunda yaralanmalar yaşanabileceği için karakteri oldukça dikkatli bir şekilde yönetmelisiniz.

Happy Wheels içinde birbirinden farklı araçlar ve farklı bölümler bulunuyor. İstediğiniz aracı seçerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunu açtığınız zaman karşınıza çıkan Play butonuna bastığınızda, oyunda bulunan bölümlerin listesi gelecek. Birinci bölümü seçerek oyuna başlıyorsunuz.

Oyuna başladığınız zaman her an bir engel ile karşılaşabileceğinizi unutmamalısınız. Karakteri hareket ettirmek için ekranın sağ ve sol alt köşelerinde bulunan yönlendirme butonlarından faydalanmanız gerekiyor. İleri ya da geri gitmek için ekranın sağ alt kısmında bulunan butonları, engellerden zıplayarak geçmek gibi hareketleri ise ekranın sol alt köşesinde bulunan butonları kullanarak yapabilirsiniz.

Happy Wheels oyununda bulunan bir bölümü ölmeden bitirdiğiniz zaman diğer bölüme geçmeye hak kazanıyorsunuz. Her açılan bölümde farklı engeller ve farklı zorluklar sizleri bekliyor olacak.

Happy Wheels mobil uygulaması ile zamanın nasıl geçtiğini anlamadan kendinizi heyecanlı bir oyunu oynarken bulacaksınız. Aşmanız gereken engeller ve hayatta kalmasını sağlamak zorunda olduğunuz karakter ile birlikte yepyeni bölümlerin kapısını aralayacaksınız. Bunun için yapmanız gereken tek şey mobil uygulama mağazalarını ziyaret ederek Happy Wheels oyununu indirmek olacaktır.

Oyun için yapılan yeni güncelleme ile tam 35 farklı ve birbirinden zorlu bölümler oyuncuları bekliyor. Güncellenen zorlu engeller arasında zıpkın ve daha fazla yıkım aracı bulunuyor. Ayrıca kanı gösterme seçeneği ile oyun içinde bulunan efektlere müdahale edebiliyorsunuz. Bu seçeneği aktif ettiğiniz zaman oyun karakteri herhangi bir engele takıldığı zaman kan efekti olmuyor.

Happy Wheels oyunu ücretli mi? sorusu aklınıza takılacak olursa hemen cevabını verelim. Daha önce bilgisayarda oynanan bu oyunun mobil versiyonu tamamen ücretsiz. Oyunu ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

‎Happy Wheels
‎Happy Wheels
Developer: Jim Bonacci
Price: Free+
  • ‎Happy Wheels Screenshot
  • ‎Happy Wheels Screenshot
  • ‎Happy Wheels Screenshot
  • ‎Happy Wheels Screenshot
  • ‎Happy Wheels Screenshot
  • ‎Happy Wheels Screenshot
  • ‎Happy Wheels Screenshot
  • ‎Happy Wheels Screenshot
  • ‎Happy Wheels Screenshot
  • ‎Happy Wheels Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz