Hangi Film? Sinema Filmleri Yarışması

0
1624
hangi film sinema filmleri yarismasi

Film izlemeyi sever misiniz? Peki film bilginize ne kadar güveniyorsunuz? Eğer ben bu işin kurduyum diyorsanız sizleri film bilginizi test edebileceğiniz, keyifli bir uygulama ile tanıştıralım. Hangi Film? Sinema Filmleri Yarışması, onlarca film kategorisi içerisinden binlerce soruda yarışarak bilginizi göstereceğiniz bir uygulama. Sinema filmlerine ait sahnelerden hangi film olduğunu bilmeye çalışacağını bu uygulama ile eğlenceli vakit geçireceğinizi düşünüyoruz. Hadi o zaman uygulamanın detaylarına bakalım.

Farklı Sinema Kategorilerinde Film Tahminleri

Uygulamaya bir kullanıcı adı belirleyip e-posta adresinizle giriş yapıyorsunuz. Farklı sinema kategorilerinde yarışabileceğiniz uygulamada ilgi alanınız olan kategoriyi seçerek yarışmaya başlayabilirsiniz. Hollywood, Bollywood, Japon sineması gibi farklı kategorilerde yarışabilirsiniz. Film görseli ekrana geldiğinde sizlere farklı seçenekler veriliyor. Bu seçenekler arasından doğru olanı bularak işaretliyorsunuz. Ayrıca filmleri izleme listenize ekleme gibi bir imkanınız var.

Hangi Film? Sinema Filmleri Yarışması uygulamasında filmi izlediğinizi veya gelecekte izlemek istediğini belirtebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmleri ve geçmişte izlediğiniz sinema filmlerini IMDB puanlarına göre sıralı bir şekilde listenizde bulabilirsiniz. Hangi Film? uygulaması sadece filmin adını göstermekle kalmıyor imdb puanı, yapımcı kadrosu, yapım yılı bilgileri gibi ayrıntıları da gösteriyor.

hangi film sinema filmleri uygulamasi

Filmi bulmakta zorlandınız mı? İpuçlarından yararlanabilirsiniz. Eğer isterseniz filmden ikinci bir görseli de görebilirsiniz. Ayrıca joker karakter seçimi yaptığınızda da bulanık poster şeklinde dizi karakteri gösteriliyor. Tahmin etmekte zorlandığınız filmler için bu seçenekleri kullanabilirsiniz.

Hangi Film? uygulamasında dil seçeneğini değiştirdiğiniz zaman sinema filminin şıklardaki ismini de o dildeki, vizyona girdiği ismiyle görmüş olacaksınız. İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, Rusça, Türkçe, Japonca arasından seçimler yapabilirsiniz.

Film Meraklıları Burada Buluşuyor!

Hem film bilginizi test edin hem eğlenin. Uygulamadaki diğer kullanıcılar arasındaki sıralamanızı görmek için skor tablosuna gidebilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak bakabileceğiniz puan listelerinde üst sıralara çıkmaya çalışın.

Uygulamada yakın tarihli filmleri görebileceğiniz gibi 1960’ı yılların filmleri de karşınıza çıkacaktır. Doğru cevabı bulmaya çalışın. Hem eğlenin hem bilgilenin.

Siz de film bilginize güveniyor ve sinema kültürünüzü ölçmek istiyorsanız Hangi Film? Sinema Filmleri Yarışması‘nda kendinizi test edebilirsiniz. Uygulamayı Google Play Store’dan ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Hangi Film?
Hangi Film?
Developer: Certain Games
Price: To be announced
  • Hangi Film? Screenshot
  • Hangi Film? Screenshot
  • Hangi Film? Screenshot
  • Hangi Film? Screenshot
  • Hangi Film? Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz