Hair Color Changer ile Saçlarınızı Değiştirin!

0
1647
Hair Color Changer

Kadınların en çok korktuğu değişimlerden birisi saç rengi değiştirmek. Birçok kadın saçlarını istediği renge hemen boyatamıyor. Sizlerde saç renginizi değiştirmek istiyorsanız ama cesaret edemiyorsanız Hair Color Changer – change your hair color booth uygulaması size göredir. Bu uygulama sayesinde saç renginiz değiştiğinde nasıl görüneceğinize bakabilirsiniz. Hadi o zaman Hair Color Changer uygulaması ile tanışalım!

Uygulamanın en güzel yanı içerisinde çarpıcı efektler bulundurması. Hair Color Changer uygulamasını kullanmak için ilk önce mevcut bir fotoğrafınızı uygulamaya yüklemelisiniz. Eğer isterseniz yeni bir fotoğraf çekinebilirsiniz. Ardından saçlarınızın hangi kısımlarında değişiklik yapmak istiyorsanız o kısımları seçin. Bu tercih özellikle ombre yaptırmayı düşünen kadınlar için oldukça avantajlıdır. Çünkü diğer saç rengi değiştirme uygulamalarında genellikle saçın bir kısmını seçmek mümkün olmuyor. Bu yüzden uygulama yüzünden tüm saçınızın rengi direkt değişiyor.

Hair Color Changer uygulaması yüzlerce renk alternatifine sahip bir uygulamadır. Uygulamadan verim almak için bizim tavsiyemiz kendi çektiğiniz bir fotoğrafı yüklemeniz yönünde. Saçlarınıza ilişkin doğru bölgeyi tararken dışarı taşırırsanız silgi aracını kullanabilirsiniz. Eğer saçlarınız az veya bir kısımda boşluk varsa o kısımlara dolgu yapabilirsiniz. Yani uygulamayı aynı zamanda bir rötuş aracı olarak kullanabilirsiniz.

Uygulamada tanımlanmış 40’tan fazla renk seçeneği bulunuyor. Saç renginizi anında değiştirmenin en kolay yolu hazır renkleri kullanmak. Farklı sarı tonlarında, kahverengi veya kızıl tonlarında değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Hair Color Changer uygulaması aynı zamanda kuaföre gitmeden önce bir fikir oluşturacaktır. Beğendiğiniz rengin size yakışıp yakışmadığına bu sayede emin olabilirsiniz. Böylece saçlarınızı boyattığınız zaman pişman olmazsınız. Uygulama aynı zamanda moda stillerini de takip ediyor. Özel platin tonları, mavi, mor ve pembe gibi birçok renk seçeneği mevcut.

Neden Sevdik?

  • Hair Color Changer uygulaması severek kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.
  • İçerisinde yüzlerce renk seçeneği bulunuyor.
  • Saçlarınızın rengi değiştiğinde nasıl görüneceğinizi merak ediyorsanız mutlaka bu uygulamayı denemelisiniz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
3,3 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Hayır

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Hayır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz