Güzel Evim – Rüyalarını Planla

0
7468
Guzel Evim - Ruyalarini Planla

İç mimar veya mimar olmak isteyen çok kişi vardır. Kimisi hayalini gerçekleştirirken kimisi başka bir meslek seçmek durumunda kalır. Yinede tüm bunlara rağmen hevesinizi alabileceğiniz harika bir uygulamadan bahsedeceğiz. İç dekorasyon uygulamaları arasına bir yenisi daha eklendi. Son zamanların en yaratıcı oyunlarından olan Güzel Evim – Rüyalarını Planla ile tanışalım!

Uygulama tamamen mimari bir çalışmanın ürünü. Eğer tasarım yapmaktan, ev dekorasyonuyla ilgilenmekten hoşlanıyorsanız bu oyun tam size göre. Oyundaki amacınız rüyalarınızı süsleyen evi tasarlamak. Bunun için 3 farklı seçeneğiniz var. İster daire, ister villa veya konak seçebilirsiniz. Tüm bu yapıları dizayn etme görevi sizde olacaktır. Uygulamada birçok alternatif bulunuyor. Normalde kendi evlerimizi dekore ederken arkadaşlarımızla buluşuruz. Onlardan fikir alıp evimiz hakkında detayları düşünürüz. Güzel Evim – Rüyalarını Planla oyunu da tam olarak bu şekildedir. Rüya eviniz için arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Oyunda ziyaret edebileceğiniz arkadaşınız eviniz için size yardımcı olabilir.

Güzel Evim – Rüyalarını Planla uygulamasında eşleştirme seçeneği bulunuyor. Hem evleri hem dekorasyonları eşleştirmek mümkün. Böylece oyunda oldukça keyif alıyorsunuz. Oyunun her anında yeni bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Evinizi dekore ederken aslında kendi hikayenizi yazıyorsunuz. Yani seçtiğiniz hangi ev olursa olsun her dekorasyonunu özel olarak ayarlıyorsunuz. Uygulama bu yönüyle diğer seçim yapma oyunlarına benziyor. Tek farkı dekorasyon amaçlı kurulması.

Uygulamanın diğer bir özelliği canlı karakterlerin olması. Görsel açıdan üstün performans sunan oyunda tüm karakterler özel tasarlanmış. İsterseniz komşularınızla bile tanışabilirsiniz. Ayrıca Güzel Evim – Rüyalarını Planla oyununda birden fazla ev seçeneğiniz var. Eğer bir evi beğenmediyseniz başka evleri dekore etmeye başlayabilirsiniz. Oyunda yapabilecekleriniz tamamen sizin hayal gücünüze kalmış durumda.

Oyuna ilişkin tek kötü yön başladığınız anda verilen akçelerin sayısı. Eğer uygulama içi satın alma yapmadan, ücretsiz olarak oynamak isterseniz reklam izliyorsunuz. Bu reklamlar biraz beklemenize sebep oluyor. Yetersiz akçe sayınızı izlediğiniz reklamlar sayesinde arttırabilirsiniz. Öte yandan oyun 97 MB boyutuyla cihazınızda fazla yer kaplamaz. Rahatlıkla kullanıp Güzel Evim – Rüyalarını Planla oyununu oynayabilirsiniz. Sizler de dekorasyon oyunlarından keyif alıyorsanız bu uygulamaya bir şans verin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz