Gurme – Yemek & Restoran Keşfet

0
1915

Akıllı telefonlara olan talebin her geçen gün artması ile birlikte geliştirilen uygulamalar neredeyse hayatımızın her alanına yayıldı. Bu uygulamalardan vazgeçilmezler arasında yer alan restoran arama uygulamaları da girdi.

Gurme – Yemek Restoran Keşfet uygulaması sizin için en güvenli ve en iyi mekanı bulmak için mobil uygulama mağazalarında yerini aldı. Bu uygulamayı diğer restoran arama uygulamalarından ayıran en önemli özelliği sadece güvenilir kaynakları gösteriyor olmasıdır. En güvenilir yerlerde en iyi lezzetleri keşfetmek artık parmaklarınızın ucu kadar yakın.

Gurme – Yemek Restoran Keşfet uygulaması ile size en yakın lezzetleri görebilir, bu yerler hakkında yapılan incelemeleri tek bir ekran üzerinden inceleyebilirsiniz. Bütün bunlar uygulamayı açtığınız zaman karşınıza çıkan ekranda yer alıyor.

-Reklam-

Gurme – Yemek Restoran Keşfet uygulaması içinde yer alan listeleri istediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Liste, rota ve şehir rehberlerini inceleyerek istediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Bu listeler ile ne bulabilirim diyorsanız bir örnek verelim. Listeler ekranında 5 TL’ye nerede ne yiyebileceğinizi, İstanbul’un en iyi döner yapan mekanlarını ve bir şehirde uğramanız gereken 10 lezzet noktasını bulabilirsiniz.

Gurme – Yemek Restoran Keşfet uygulaması içinde istediğiniz restoranları favorilere ekleyebilirsiniz. Favori restoranlarınızın yanı sıra gidilecek restoranlar listesi oluşturarak kendinize bir rota belirleyebilirsiniz.

Uygulama içinde daha aktif olmak istiyorum diyorsanız gittiğiniz mekanların değerlendirmesini yaparak diğer kullanıcıların fikir sahibi olmasına yardımcı olabilirsiniz. Değerlendirmeleri lezzet, ambiyans, fiyat ve kalite gibi konularda yapabilirsiniz.

Gurme – Yemek Restoran Keşfet uygulaması ile istediğiniz kriterlere sahip olan bütün mekanları en kısa süre içinde listeleyebilirsiniz. Bulunduğunuz şehir (yani lokasyon bilgisi), tercih ettiğiniz mutfak türü, ya da restoran ismi girerek istediğiniz bilgilere en kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Gelişmiş arama seçeneği uygulama içinde en fazla kullanacağınız özellik olacaktır.

Gurme – Yemek Restoran Keşfet uygulamasını ücretsiz olarak App Store üzerinden indirebilirsiniz. Uygulama şu an sadece iOS işletim sistemine sahip cihazlarda çalışıyor. Ücretsiz olan bu uygulamayı kullanırken farklı bir deneyim yaşayacak ve istediğiniz bilgilere en kolay şekilde ulaşmanın keyfini yaşayacaksınız. Android için bir uygulama çıkıp çıkmayacağı ise şu an bilinmiyor.

Gurme - Yemek & Restoran Keşfet
Gurme - Yemek & Restoran Keşfet
  • Gurme - Yemek & Restoran Keşfet Screenshot
  • Gurme - Yemek & Restoran Keşfet Screenshot
  • Gurme - Yemek & Restoran Keşfet Screenshot
  • Gurme - Yemek & Restoran Keşfet Screenshot
  • Gurme - Yemek & Restoran Keşfet Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here