Günlük Olumlama

0
5058
günlük olumlama mobil uygulama

Söylediğimiz her kelimenin hayatımıza etkisi bulunur. Bunu şu şekilde bir örnekle açıklayabiliriz. Hiç daha önce şaka yoluyla söylediğiniz bir durumun başınıza geldiği oldu mu? Hatta yaşanan olayın ardından “Şakaydı gerçek oldu” deriz. Aslında durumun özeti şudur. Kurduğumuz kelimeler sihirli bir mıknatıs gibidir. Bu yüzden söylediğimiz kelimelerde seçici davranmalıyız. Peki günlük olumlama yapmanın bize ne gibi bir katkısı olacaktır?

Olumlamalar hayatımıza güzel durumları çekmemizi sağlayan sihirli kelimelerdir. Aynı zamanda bizleri stresten uzaklaştıran, hedeflerimize ulaşmamız konusunda motivasyonumuzu arttıran, sağlığımızı olumlu yönde etkileyen cümlelerdir. Olumlama tekniklerini uygulamak son derece kolaydır.

Eğer olumlama tekniklerini bilmiyorsanız Günlük Olumlama uygulamasına göz atmaya ne dersiniz? Burada amaç beynin tepkilerini değiştirmektir. Mesela son derece stresli olduğunuz bir an içerisindesiniz. Uygulamadaki olumlama cümlesi telefonunuza tam da o an bildirim olarak gelmiş. Bu cümleyi derin nefesler alarak telkin ediniz. O an söylerken gücüne inanmadığınız bu kelime aslında son derece etkilidir. Yapılan araştırmalara göre olumlamaları söylemek beynin o anki tepkisini tamamen değiştiriyor. Vücudunuzdaki hormonların salgılanma yüzdeleri değişerek sizi bulunduğunuz ruh halinden çıkartıyor.

Günlük olumlamaları söyleyerek güne nasıl harika başladığınızı fark edebilirsiniz. Elbette bunların hepsi bir anda olacak değişimler değildir. Ancak pozitif düşünürseniz, kelimelerinize dikkat edersiniz sizlerde pozitif bir aura içerisinde kalacaksınızdır. Neticede bir şeyi 40 kez söylersen gerçek olur demişler. Tabi işin şaka kısmını bir kenara bırakırsak bu uygulamayı sizlere kesinlikle tavsiye ettiğimizi bilmelisiniz.

Kullanıcı odaklı tasarımı sayesinde uygulama kolaylıkla kullanılabilir. Uygulamada yapılan güncelleştirmeler harika. Öncelikle uygulama içerisinde yer alan olumlamalar profesyonel gurular tarafından hazırlanmış. Söyleyeceğiniz cümlelerin hayatınıza büyük etkisi olacaktır. Bunun yanı sıra her gün olumlamalar bildirimler halinde cebinize gelecektir. İsterseniz sol üst köşede yer alan paylaş butonuyla olumlamalarınızı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Favori olumlamalar bölümüne girerek en çok söylenen olumlamaları görüntüleyebilirsiniz. Tamamen sevgiyle yazılan bu uygulamanın avantajları saymakla bitmiyor. Bilinçaltı gücünüzü yeniden tasarlamaya Günlük Olumlama uygulamasıyla başlayabilirsiniz. Uygulamayla ilgili tek eksik android cihazlar tarafından kullanılamıyor olması. Bu uygulama umarız ki yakın zamanda Play Store mağazasından da indirilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz