Google ve Adidas İmzalı Akıllı Tabanlık

0
1057
google adidas akilli tabanlik

Google ve Adidas iş birliğinde gelişen futbol odaklı yeni bir tabanlık üretildi. Futbol oynayanları sevindirecek bu tabanlık, gelişmiş özelliklere sahip. Ayakkabı içerisine yerleştirilen akıllı tabanlık sayesinde futbol oynadıkça FIFA Mobile Ultimate Team oyununda puan kazanıyorsunuz.

Yeni bir giyilebilir teknolojik ürün olan bu tabanlık, Google, Adidas ve EA Sports ortaklığında geliştirilmiş bir ürün. Akıllı tabanlık, ayakkabının içine yerleştirilerek sporcunun hareketlerinin takibi yapılabiliyor. İçerisinde ivmeölçer, jireskop gibi bileşenler bulunduruyor.

adidas tabanlik

Futbolcunun topa vuruş hızı, vuruş gücü, vuruş sayısı, koşu mesafesi gibi değerler, tabanlık içerisindeki çipte kaydediliyor. Bu kaydedilen değerler de FIFA Mobile uygulaması üzerinden kullanıcılara puan olarak geri dönüyor. Alınan puanlarla FIFA Mobile Ultimate Team oyunu içerisindeki hediyelerin kilitlerini açabiliyorsunuz.

Adidas GMR adıyla satılacak olan akıllı tabanlıkların fiyatı 249 TL olarak belirtildi. Ürünü sayfasından inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz