Google Meet, Herkes İçin Ücretsiz Hale Geliyor

0
885
google meet herkes icin ucretsiz hale geliyor

Google tarafından geliştirilen anlık mesajlaşma ve görüntülü görüşme platformu olan Meet, tüm kullanıcılar için ücretsiz hale geliyor. Google Meet, video konferans alanında rekabetini artırarak, hizmetini tüm kullanıcılar için ücretsiz olarak sunacak.

Google Meet hizmetini kullanan kullanıcılar bu zamana kadar ücretsiz olarak video konferansa katılabiliyorlardı. Ancak ücretsiz video konferans başlatabilmek mümkün olmuyordu. Google tarafından alınan kararla artık Meet kullanıcıları ücretsiz olarak video konferans görüşmesi başlatabilecek.

Google Meet’in tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunulması biraz zaman alacak. Google, yaptığı açıklamayla Meet uygulamasını, kademeli olarak ücretsiz hale getireceğini belirtti. Yapılan açıklamada ayrıca kullanıcıların 30 Eylül’e kadar Meet’te sınırsız sürede video konferans yapabileceği, eylül ayından sonra ise süre sınırlaması getirileceği yer alıyor. Eylül ayından sonra Meet’i ücretsiz olarak kullananların, video konferans görüşmeleri başlattıklarında görüşmeleri, 60 dakika ile sınırlandırılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz