Google Chrome’da Artık Sekmeler Gruplandırılabilecek

0
1051
google chrome sekme gruplandirma

Google, Chrome kullanıcılarının işini kolaylaştırmayı hedefleyen yeni bir özellik geliştirdiğini duyurdu. Google Chrome’un yeni özelliği ile birlikte kullanıcılar artık açık olan sekmeleri gruplandırarak düzenleyebilecek.

Google Chrome kullanıcılarının merakla beklediği “sekme gruplandırma” özelliği, yakın zamanda tüm kullanıcılarla buluşturulacak. Yeni özellik sayesinde tarayıcısında birçok sekme açık olan kullanıcılar, bunları düzenleyerek sekmelere kolay erişim sağlayabilecekler. Gruplandırılan sekmeler, etiketleme ve renklendirme seçenekleri ile özelleştirilebilecek.

Google’ın açıklamalarına göre “sekme gruplandırma” özelliği şu an için beta sürümünde kullanıma sunuluyor. Yeni özelliğin yakın zamanda tüm Google Chrome kullanıcılarının kullanımına sunulması bekleniyor. Elbette özelliğin tüm kullanıcılara ulaşması kademeli olacaktır. Google’ın kullanıcı deneyimini iyileştirmek için geliştirdiği yeni özellik Chrome OS, Windows, Mac ve Linux platformlarındaki masaüstü Chrome versiyonunda kullanılabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz