Gökgünlük – Profesyonel Astroloji Uygulaması

0
6381
gokgunluk uygulama incele

Astroloji ve burçlar, çoğu kişinin hayatında önemli bir yer tutuyor. Öyle ki pek çok kişi burç yorumlarına ve gökyüzü hareketlerine göre hayatına şekil verebiliyor. Eğer siz de astrolojiyle ilgiliyseniz bu yazımızda bahsedeceğimiz uygulama hoşunuza gidebilir. Gökgünlük (Profesyonel Astroloji Uygulaması) alanında başarılı, kullanıcılar tarafından olumlu yorumlar alan bir astroloji uygulaması. Astrolojiyi profesyonel olarak ele alan bu uygulama ile astroloji bilginizi ileri seviyeye taşıyabilirsiniz. Gökgünlük (Profesyonel Astroloji Uygulaması)’te neler bulabilirsiniz? Uygulamanın detaylarını sizler için paylaştık. Hadi o zaman bu detaylara yakından bakalım.

Gökgünlük – Profesyonel Astroloji Uygulaması

Gökgünlük (Profesyonel Astroloji Uygulaması), astrolojiye ilgi duyanlar için zengin kaynaklar sunuyor. Uygulama, NASA verilerini alarak gezegenlerin konumlarını gösteriyor ve astrolojik formüllerle hesaplamalar yaparak burcunuzla ilgili bilgileri okumanızı sağlıyor. Raporları oluşturmak oldukça kolay oluyor. İsterseniz kendi doğum bilgilerinizi isterseniz de haritasına bakmak istediğiniz başka bir kişinin doğum bilgilerini yazarak detaylı rapora ulaşabiliyorsunuz. Birden fazla kişinin haritasını oluşturarak hesabınıza kaydedebilme imkanınız da var.

Uygulamada birçok formatta astroloji haritası çıkarabilirsiniz. Doğum haritası, transit haritası, progres haritası, solar arks (solar arcs), solar arks ve transitler haritası, sinastri ilişki haritası, kompozit ilişki haritası, davison ilişki haritası, gezegen saatleri, anın haritası Gökgünlük (Profesyonel Astroloji Uygulaması)’te bulabileceğiniz farklı kaynaklar olarak karşınıza çıkıyor. Ayrıca uygulamanın terimler sözlüğünden de astrolojiyle ilgili çeşitli terimlere bakabilirsiniz.

Sonuçlara anında erişebileceğiniz Gökgünlük uygulaması, profesyonel astrologlar tarafından test edilmiş olmasıyla güvenilir bir hizmet sunan uygulama. Astrolojik hesaplamalar yapmak için ideal bir yardımcı olan Gökgünlük (Profesyonel Astroloji Uygulaması)’ün, sağladığı kullanım kolaylığıyla sadece ileri düzey için değil astrolojiyle ilgilenen herkes için de uygun olduğunu belirtelim.

Uygulamada transit, progres ve solar ark haritalarında istediğiniz tarihi seçebilme imkanınız var. Böylelikle hem kişiye özel günlük astroloji yorumları alabiliyor hem de farklı bir tarihin haritalarına bakabiliyorsunuz. Sonuç tablolarını, yorumları, oluşturduğunuz haritaları, isterseniz PDF’e de aktarabilirsiniz.

Astroloji hakkında merak ettiğiniz her bilgiyi kolay bir şekilde öğrenebileceğiniz Gökgünlük (Profesyonel Astroloji Uygulaması)’ü siz de deneyimlemek isterseniz Play Store ve App Store’dan ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz