Godfall PlayStation 4’e Geliyor! Çıkış Tarihi Açıklandı

0
875
godfall ps4

PlayStation 5 için çıkış yapan Godfall, PlayStation 4 platformuna da geliyor. Açıklamalara göre PS4’e gelecek olan Godfall oyunuyla birlikte ücretsiz PS5 güncellemesi ve ücretli bir ek paket sunulacak.

Yayıncılığını Gearbox Publishing‘in, geliştiricliğini ise Counterplay Games‘in yaptığı aksiyon macera oyunu Godfall, geçtiğimiz yıl çıkışını yapmıştı. Kasım 2020’de çıkışını yapan oyun, PC ve konsol için PS5’e özel olarak yayınlanmıştı. Şimdi ise oyun, PS4 için çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Godfall, PS4 İçin Çıkış Yapacak

Godfall’un PS5 satışları beklentiyi karşılayamadı. Bunun üzerine yapımcı, oyuncu kitlesini büyütmek için hazırlıklara başladı. Oyun, yakın zamanda PS4 platformuna da çıkış yapmış olacak. Çıkış tarihi 10 Ağustos olarak belirlendi.

Oyunun yayıncısı Gearbox, E3 2021 etkinliğinde oyunun ücretsiz bir PS5 yükseltmesi ve nesiller arası oyun özelliğiyle birlikte geleceğini duyurdu. Godfall, “Fire and Darkness” adındaki ücretli ek paket ile birlikte PS4’e çıkış yapacak. Bu ek pakette ise oyuncular için yeni düşmanlar ve yeni görevler yer alacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz