Glocalzone İle Alışveriş Yaparken Para Kazanın

0
2764
Glocalzone

Alışverişin en keyifli yöntemi olan Glocalzone – Global Shopping uygulaması ile tanışalım. Herkes güvenilir bir şekilde alışveriş yapmak ister. Bunun yanı sıra ürünlerinizi yurt dışından sipariş etmek isteyebilirsiniz. Seyahat yöntemi olarak bu uygulamada uçakların kullanıldığını söylesek? Hem ekonomik hem avantajlı alışveriş için Glocalzone – Global Shopping uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmaya başlamak için öncelikle üyelik oluşturmalısınız. Buradaki amaç aslında çok basittir. Tüm kullanıcılar hangi ülkeye seyahat edeceklerinin bilgisini ekler. Uçuş tarihi ve tüm detayları ekledikten sonra istek almaya başlayabilirsiniz. Seyahatinizi gören diğer kullanıcılar size ürün isteğinde bulunabilir. Böylece seyahat ederek para kazanabilirsiniz. Eğer isterseniz diğer kullanıcılara ürün isteğinde bulunabilirsiniz.

Yüzlerce kişi Glocalzone – Global Shopping uygulmasını kullanırken kazanıyor. İstek yapılan ürünler için kullanıcılarla sohbet edebilirsiniz. Eğer bulduğunuz ürünün fiyatı daha yüksekse bunu kullanıcıya iletmeniz yeterlidir. Uygulamanın en güzel yanı güvenilir ödeme sistemine sahip olması. Aldığınız ürünler için kapıda ödeme veya kredi kartı ile ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Bu uygulamayı tercih etmenizin bir diğer sebebi ürünlerin yurt dışında çok daha uygun fiyatlara satılmasıdır. Herhangi bir aracı olmadan siparişlerinizi doğrudan iletebilirsiniz. Hatta isterseniz yurt dışından sevdiklerinize hediyeler alabilirsiniz. Alışverişin en keyifli yolu Glocalzone – Global Shopping bütçenizi her anlamda koruyacaktır. Özellikle telefon almayı düşünüyorsanız bu uygulamayı kesinlikle tavsiye ederiz. Yurt dışında çok daha uygun fiyatlara bulabileceğiniz telefon modelleri için kullanıcılarla iletişime geçebilirsiniz.

Son olarak uygulamada yapılan son güncelleştirmeden bahsedelim. Normalde Glocalzone – Global Shopping uygulamasının bir logosu yoktu. Ancak son güncelleştirme ile uygulamanın logosunu artık görebilirsiniz. Ayrıca sohbet özellikleri geliştirildi. Ürün isteğinde bulunan kullanıcılardan artık bildirimleri alabilirsiniz. Bizler bu uygulamayı çok sevdik. Sizler de Glocalzone uygulamasına bir şans verebilirsiniz.

Neden Sevdik?

 • Uygulama üzerinden kolayca sipariş isteği verebilirsiniz.
 • Seyahat ederken para kazanabilirsiniz.
 • Uygulama güvenilir ödeme sistemine sahip.
 • Kullanıcılarla doğrudan sohbet edebilirsiniz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
37,9 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Hayır

– Uygulama içi satın alma var mı?
Evet

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Evet

Glocalzone - Güvenli Alışveriş
Glocalzone - Güvenli Alışveriş
 • Glocalzone - Güvenli Alışveriş Screenshot
 • Glocalzone - Güvenli Alışveriş Screenshot
 • Glocalzone - Güvenli Alışveriş Screenshot
 • Glocalzone - Güvenli Alışveriş Screenshot
 • Glocalzone - Güvenli Alışveriş Screenshot
 • Glocalzone - Güvenli Alışveriş Screenshot
 • Glocalzone - Güvenli Alışveriş Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz