Genshin Impact, Android ve iOS İçin Yayınlandı

0
1314

Bir süredir merakla beklenen, fantastik anime karakterlere sahip Genshin Impact, mobil cihazlar için çıkışını yaptı. miHoYo tarafından geliştirilen yeni RPG oyunu, Android ve iOS platformlarında ücretsiz olarak erişilebilir oldu.

Oyuncular için etkileyici bir oyun deneyimi sunma hedefinde olan Genshin Impact, mobil platformlara geldi. Fantastik bir dünyada geçen oyun, oyuncuları açık dünya ögeleriyle buluşturuyor. Grafikler yönünden de oldukça olumlu yorumlar alan Genshin Impact, ücretsiz olarak deneyimlenebiliyor. Oyun, mobil platformların yanında PC ve PS4 için de çıkışını yaptı.

Genshin Impact

Oyunda başka bir dünyadan gelen bir gezgin olarak, kayıp kardeşinizi bulmanız ve Teyvat isimli bölgenin sırlarını açığa çıkarmanız gerekiyor. Macera ve gizem dolu hikayelerin yer aldığı Genshin Impact, sizleri farklı yolculuklara çıkarıyor.

genshin impact oyun

Yolculuğunuz boyunca dünyanın her köşesini keşfedecek ve farklı karakterlerle güçlerinizi birleştirebileceksiniz. Herhangi bir dağa tırmanabilir, nehirde yüzebilir, Tevyat’taki farklı bölgelerin kendilerine has kültürlerini keşfedebilirsiniz.

Oyunun Android ve iOS sürümlerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz