Gelir-Gider Planlayıcı (ödeme/fatura hatırlatıcı)

0
3989
gelir gider planlayici

Sizin için her şeyi hesaplayan bir uygulama düşünün. Gelir-Gider Planlayıcı (ödeme/fatura hatırlatıcı) uygulaması tam olarak bunun içindir. Aylık harcamalarınızı kontrol altında tutmanızın en güzel yoludur. Hadi o zaman bu harika finans uygulamasıyla tanışalım!

Eğer bir borcunuz varsa ödeme yapmanız gereken tarihi bu uygulamaya girebilirsiniz. Gelir-Gider Planlayıcı (ödeme/fatura hatırlatıcı) uygulaması size doğru tarihte hatırlatma yapacaktır. Uygulamanın en güzel özelliği size borcu olan kişiler içinde aynı durumun geçerli olması. Örneğin bir arkadaşınıza borç verdiniz ve alacağınız tarihi eklediniz. Normalde verilen borçlar kolayca unutabiliyor. Üzerinden zaman geçtiği için borç miktarı yanlış hatırlanabiliyor. Tamamen sizin avantajınıza olacak bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

Uygulamanın diğer bir özelliği faturalarınızı kontrol etmesi. Son kullanma tarihi geçen faturalarınız artık hayal olacaktır. Faturalarınızı doğru zamanda ödemenizde büyük faydalar var. Gecikme faizlerinden bu şekilde kurtulabilirsiniz. Ayrıca her ay nereye ödeme yapmalıydım gibi soru işaretleri aklınızda olmayacaktır.

Bu uygulama aylık bütçenizi en doğru şekilde ayarlamanızı sağlar. Eğer çalışan birisiyseniz ay içerisinde nerelere harcama yaptığınızı her zaman kontrol etmeniz mümkün olmayabilir. Gelir-Gider Planlayıcı (ödeme/fatura hatırlatıcı) uygulaması sayesinde öncelikle faturalarınızı eksiksiz bir şekilde ödeyebilirsiniz. Bununla birlikte kendi kişisel harcamalarınızı gözlemleyebilirsiniz.

Kullanıcı odaklı tasarlanan uygulamada bütün işlemlerin gerçekleştirildiği Gelir-Gider Planlayıcısı sekmesine giriş yapın. Karşınıza bugün ödenecekler sekmesi gelecektir. Günlük ödemeniz gereken her şeyi bu sekmede görebilirsiniz. Ayrıca takvim, gelir-gider tablosu, gelirlerim, giderlerim gibi birçok kategoriyi de bu sayfada bulabilirsiniz.

Neden Sevdik?

  • Uygulama tasarruf etmenizi sağlar.
  • Tutumlu olmanızı sağlar.
  • Harcamalarınızda daha dikkatli ve kontrollü olabilirsiniz.
  • Borç aldığınızda ödemeniz gereken tarihi zamanında hatırlatır.
  • Borç verdiyseniz alacağınız borcu hatırlatır.
  • Faturalarınızın son ödeme tarihi geçmeden ödenmesini sağlar.
  • Kişisel harcamalardan kaçınmanıza yardımcı olur.
  • Her ay gelir ve giderlerinizi net bir şekilde görmenizi sağlar.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
2,2 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Evet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz