Galactic Jump – Beceri Oyunu

0
2305

Türk oyun geliştiricileri tarafından hazırlanmış bir beceri oyunu olan Galactic Jump, App Store ve Google Play’de yerini aldı. Suji Games tarafından geliştirilen bu oyun kısa zaman içinde kullanıcılardan oldukça güzel yorumlar aldı. Peki, Galactic Jump nedir ve nasıl oynanır?

Galactic Jump, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz ve zaman içinde elinizden düşürmeyeceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunun grafikleri ve ses efektleri ise oldukça başarılı. Bu anlamda da kullanıcılardan çok iyi yorumlar alan Galactic Jump, kısa zamanda pek çok beceri oyunu severe ulaşacak gibi görünüyor.

Galactic Jump oyununun kurgusu ve oynanışı oldukça basit. Yapmanız gereken tek şey karşınıza çıkan yıldızları toplamak. Uzakta bulunan yıldızlara ulaştıkça liderlik tablosunda daha üst sıralarda yer aldığınızı göreceksiniz.

Liderlik tablosunda rakiplerinizi görebilir diğer Galactic Jump oyuncularının puan bilgilerine erişebilir böylece rekabeti artırabilirsiniz. Kendinizi bu listede görmek ve zirvede yer almak için ne kadar fazla yıldız toplarsanız o kadar iyi olacağını unutmamalısınız.

Galactic Jump oyununda sonsuz oyun kurgusu vardır. Yıldızların arasında uzun bir yolculuğa çıkacaksınız ve bambaşka bir maceraya atılacaksınız.

Eğlenceli zaman geçirmek için oynayabileceğiniz Galactic Jump oyununda arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Bu özellik sayesinde arkadaşlarınız ile istediğiniz gibi rekabet edebilirsiniz.

Galactic Jump oyununu hemen indirip oynamak için Google Play ve App Store mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Galactic Jump, ücretsiz bir oyundur.

Galactic Jump
Galactic Jump
Developer: Suji Games
Price: Free
  • Galactic Jump Screenshot
  • Galactic Jump Screenshot
  • Galactic Jump Screenshot
  • Galactic Jump Screenshot
  • Galactic Jump Screenshot
  • Galactic Jump Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz