Fully – Profil resmi büyüt/indir for instagram

1
2948
ınstagram profil resmi

Sosyal medya platformlarında vaktimizin çoğunu Instagram uygulaması üzerinde geçiriyoruz. Öyle ki yediğimiz bir yemeği, gezdiğimiz bir yeri veya sevdiğimiz insanlarla fotoğraflarımızı güncel şekilde paylaşıyoruz. Doğal olarak Instagram uygulamasının hayatımızdaki yeri yadsınamaz derecede büyük. Uygulama geliştiricileri ise bu gerçeği göz önüne alarak stalk uygulamaları çıkarttılar. Bugüne kadar Instagram takipçi analizi, Instagram profilime bakanlar, Instagram hikayeleri gizli izleme konusunda birçok uygulamayı inceledik. Fakat daha önce hiç böylesine bir uygulamayla karşılaşmamıştık. “Stalk” tabirine bambaşka bir boyut getiren Fully – Profil resmi büyüt/indir for instagram uygulaması ile tanışalım!

Uygulamanın en güzel yanı tanımadığınız kişileri tespit edebilmemiz. Eğer Instagram hesabınız varsa ve hesabınız gizliyse birçok kez takip isteği almışsınızdır. Bildiğiniz üzere uygulamada profil fotoğraflarını büyütüp görme şansımız yok. Fully uygulaması sayesinde istediğiniz herkesin profil resmini tam çözünürlükte görebilirsiniz. Hatta isterseniz bu fotoğrafı indirip bakabilirsiniz. Böylece gelen isteğin gerçek bir kişiden mi geldiğini yoksa sahte bir hesap mı olduğunu tespit edebilirsiniz.

Fully uygulamasının diğer bir avantajı fotoğrafları tamamen HD kalitede göstermesi. Ayrıca diğer stalk uygulamalarının aksine giriş yapmanız gerekmiyor. Normalde bu tür uygulamalara Instagram giriş bilgileri ile giriş yapmanız gerekir. Uygulama güvenilir mi? Bilgilerinizi alıp kullanır mı? Tüm bu endişelere rağmen birçok kullanıcı hesap bilgilerini paylaşır. Sonrasında ise Instagram hesaplarının çalınması gibi felaketlerle karşılaşılabiliyor. (Bazı tanıdıklarımızın 10.000 takipçili hesaplarının çalındığına şahit olduk, aman dikkat diyelim) Fully – Profil resmi büyüt/indir for instagram uygulaması kullanıcılarının bilgilerini istemediği için kesinlikle takdiri hak ediyor.

Uygulama hakkında merak edilen diğer konu indirmedir. Kişilerin profil resimlerini indirmeden yalnızca bakıp geçilebiliyor. Fotoğraftaki detayları görmek isterseniz büyütüp bakabiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken arama butonunu kullanmak. Profil resmini merak ettiğiniz kullanıcının ismini arama butonu kısmına yazın. Arama esnasında karşınıza çıkan profilleri de doğrudan görüntüleyebilirsiniz. Özellikle merak ettiğiniz ünlülerin profil resimlerine bakabilirsiniz. Kullanım alanı tamamen size kalmıştır.

Uygulama cihazınızda yalnızca 2,3 MB yer kaplar. Fully uygulamasının geliştiricileri kullanıcı yorumlarına oldukça değer veriyor. Uygulamayı bu doğrultuda geliştirip iyileştiriyorlar. Sizler de bir şans verebilirsiniz…

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz