Fotoğraf Uygulamanız: Neptune Camera

0
2652
Neptune Camera Sweet Collab Edition

Günümüzde fotoğraf uygulamalarının hayatımızdaki yeri bir hayli artmıştır. Bununla birlikte gün geçtikçe farklı uygulamalar çıkmaktadır. Bunlar arasında sizler için en farklı fotoğraf uygulaması Neptune Camera: Sweet Collab Edition ile tanışalım!

Uygulamanın kullanıcı odaklı tasarlanmış olması son derece büyük bir artı. Diğer fotoğraf uygulamalarında olduğu gibi karmaşık tuşlarla uğraşmak durumunda kalmıyorsunuz. Ayrıca son derece kolay kullanılabilen bir uygulamadır. Uygulamanın çıkış amacı farklı film efektlerini fotoğraflarımıza yansıtmak. Tıpkı nostaljik filmlerde olduğu gibi bu uygulamada da fotoğraflarınıza çeşitli filtreler uygulayabilirsiniz. Hepsinden öte bu uygulamadaki filtrelerin hiçbir uygulamada bulunmadığının altını çizelim. Tamamen farklı renk ayarlarıyla karşımıza çıkan Neptune Camera: Sweet Collab Edition uygulamasını bizler çok sevdik.

Fotoğraf uygulaması denildiğinde akıllara yalnızca renk ayarları gelir. Halbuki bu uygulama kesinlikle bir fotoğraf uygulamasından daha fazlası. Filmlerden ve bloggerların sayfalarından esinlenen bu filtrelerle sizde profilinizi bir yıldız gibi parlatabilirsiniz. Nostalji için vintage esintisi yaratabilirsiniz. Neptune Camera: Sweet Collab Edition uygulamasındaki özelleştirilebilir ayarlarla kimsede olmayan fotoğraf efektlerini yaratabilirsiniz.

Sıcak tonların, güçlü turkuaz renklerinin bir arada olduğu çeşitli filtrelere hayran kalmamak elde değil. Ayrıca mükemmel fotoğraflar yaratmak için çok fazla vakit harcamanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve gerisini Neptune Camera‘ya bırakmak. Uygulamada ihtiyacınız olabilecek her detay düşünülmüş.

Fotoğraf uygulamasındaki doku efektleri sayesinde fotoğraflarınızda bambaşka bir etki yaratabilirsiniz. Bunu özellikle manzara fotoğraflarınızda uygulamanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan fotoğrafçılık ile uğraşıyorsanız eskitme efektlerini çok seveceğinize eminiz. Son derece profesyonel olarak hazırlanan bu efektlerle çalışmalarınızın güzelliğini ortaya çıkartın!

Uygulama içerisindeki ek araçlardan faydalanmanızı tavsiye ederiz. Bu ayarlar sayesinde fotoğrafınıza derinlik katabilirsiniz. Böylelikle fotoğraflar ile vermek istediğiniz mesajları etkili şekilde ön plana çıkartabilirsiniz. Diğer bir öneri ışık ve gölge araçlarını kullanmanız. Odaklanma sağlayan fotoğraflarınızda bu araçlar çok faydalı olacaktır. Sıcaklık ayarlarını değiştirerek iklim etkisini yansıtabilirsiniz. Profesyonel bir fotoğraf makineniz olmasa bile telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları büyüleyici kılabilirsiniz. Neptune Camera ile her şey bu kadar kolaydır. Android cihazlarla uyumlu olan bu uygulamaya mutlaka bir şans vermelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz