Forza Street, Android ve iOS Platformlarına Geldi

0
933
forza street android ve ios a geldi

Microsoft bünyesindeki Turn 10 Studios tarafından geliştirilen yarış oyunu Forza Street, mobil platformlara geldi. Sevilen Forza serisinin mobil oyunu Forza Street’i, Android ve iOS kullanıcıları, ücretsiz olarak cihazlarına yükleyebilecek.

Forza Street oyunu için geçtiğimiz aylarda Google Play Store ve Galaxy Store’da ön kayıt imkanı sunulmuştu. Oyun nihayetinde tüm mobil platformlar için yayınlandı. Ayrıca Android ve iOS kullanıcıları için ücretsiz olarak yayınlanan Forza Street oyununu 30 gün içerisinde cihazlarına yükleyenler, özel hediyelerle de karşılaşacak.

forza street gorsel

Forza Street‘i 5 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında indiren kullanıcıları, Founder’s Pack adlı özel bir hediye paketi bekliyor. Bu pakette 2017 Ford GT marka otomobile ile birlikte oyun içi krediler ve altınlar bulunuyor. Eğlenceli bir yarış keyfi sunan Forza Street, Samsung Galaxy kullanıcıları için ek olarak 2015 model Ford Mustang GT de sunuyor. Ayrıca Galaxy S20 serisi kullanıcıları da 2015 model Chevrolet Corvette Z06 otomobiline ücretsiz olarak sahip oluyor. Samsung’a özel bu hediyelerin, Galaxy Store üzerinden yapılan yüklemelerde geçerli olduğunu belirtelim.

Forza Street oyununu Android kullanıcıları buradan, iOS kullanıcıları buradan cihazlarına yükleyebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz