Fit365 İle Diyetisyene Gitmeye Gerek Kalmadan Kilo Verin!

4
24585

Kilo vermek istiyor ancak bunun için diyetisyene gitmek ya da bir güzellik merkezine uğramak gibi adımlardan kaçınıyorsanız ve kontrolü kendi elinizde tutmaktan yanaysanız, Fit365 ile formunuzu rahatlıkla koruyabilir istediğiniz kiloyu kolaylıkla verebilirsiniz. Sadece kilo vermek değil kilo almak için de uygulamanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Uğramanız gereken tek yer ise App Store mağazası. Hemen Fit365 aplikasyonunu ücretsiz olarak cihazınıza yükleyin, yolun yarısını katedin.

Uygulamayı edindikten sonra ilk aşama, hedefinizi belirlemek. Seçilen hedefin ardından Fit365, sizin için en uygun beslenme planı ve önerilerini sunuyor, size de bunları uygulamak kalıyor. Kilo, su tüketimi, beslenme ve egzersiz kayıtlarınızı birkaç saniye içinde girerek, hedefinize aşama aşama ulaşmanın hazzını yaşayın. Zaman zaman karşınıza çıkan hatırlatmalar ve grafikler ile keyfinizin motivasyona dönüşmesine izin verin.

Tamamen size özel beslenme planı sunulan bu aplikasyonda, besin tüketiminizi öğün öğün takip edebilir, yediklerinizin kalori dağılımını ve besin değerlerini detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz. Fit365’in oldukça zengin bir veritabanı bulunuyor. Bu sayede besinler resimleriyle birlikte görüntüleniyor. Kilo kaydı ise ilgiyi üzerinde topluyor. Ne kadar kilo verdiğinizi, diyet performansınızı adım adım takip edebilirsiniz. Düzenli su içme sorunu yaşıyorsanız, artık Fit365 ile sağlıklı bir vücut için günlük almanız gereken su miktarını hatırlatmalar sayesinde istediğiniz vakitlerde tüketebilirsiniz. Kaydettiğiniz su tüketimleri ile günlük hedefe ne kadar ulaştığınızı gözlemleyebilirsiniz.

Adım sayar ile yürüyüşlerinizde aldığınız mesafenin ve yaktığınız kalorinin takibini yapabilir, sağlıklı yaşamın olmazsa olmazı olan spor ve aktiviteleri aktivite takibi bölümüne kaydedebilir, yakılan kalori hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Genel bir tabloda gidişatınızı öğrenmek için ise detaylı grafikleri inceleyebilir, belirlediğiniz hedefe ne kadar yaklaştığınızı görebilirsiniz. Henüz güncellenen yeni versiyonunda, daha önce kullanıcıların besin kaydı oluştururken yaşadığı problemler giderilmiş, iOS 7.0 kullanıcıları içinde oluşan birçok hata düzeltilmiş.

Fit365 ile tüm kontrol sizde. Sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak için en ideal uygulamalar arasında yerini koruyan aplikasyon, kilo alma ya da verme aşamalarında yaşadığınız tüm süreçlerden anında haberdar olmanızı sağlamakla kalmıyor, yaşam kalitenizi de arttırıyor.

‎Fit365
‎Fit365
Developer: Mobifique
Price: Free+

4 Yorumlar

    • Fatih Bey Merhaba,

      Bu tür teknik aksaklıklar için lütfen ilgili uygulamanın destek bölümünü kullanabilir misiniz? Size çok daha hızlı ve net çözümler sunacaklardır.

      Tahminimiz sizin oluşturmak istediğiniz şifre Fit365 uygulaması standartlarında değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz