Fast 50, Teknoloji Markalarını Buluşturacak

0
1408
deloitte fast 50 turkiye

Dünyanın en büyük finans, denetim, vergi ve yönetim danışmanlığı hizmeti sunan uluslararası firmalarından Deloitte, bu yıl da en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini bir araya getirmeye hazırlanıyor. Şirketin dünya genelinde yürüttüğü Deloitte Teknoloji Fast 50 programının Türkiye ayağı için başvurular başladı.  

Facebook’un iş birliği ile birlikte yürütülecek programda son 4 yıl içinde en hızlı büyüme gösteren şirketler belirlenecek. Kurumlara ulusal ve uluslararası düzeyde marka bilinirliği yaratma ve yeni iş birlikleri geliştirme fırsatı sunan Deloitte Teknoloji Fast 50 programı için başvurular 13 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek.  

Başvuru Şartları Neler? 

Programa; 

  1. En az 4yıldır faaliyet gösteren teknoloji şirketleri 
  2. Kendi teknolojisini üreten, problem çözmede ileri teknolojiyi kullanan ve teknoloji konusunda AR-GE tarafından ciddi yatırımlarda bulunan şirketler
  3. Türkiye bazlı ve genel merkezi de Türkiye’de yer alan şirketler
  4. Faaliyet geliri son 4 yıl içinde ilk yıl en az 50.000 Euro, son yıl ise en az 1.000.000 Euro olan şirketler katılabilecek.  

Program hakkında detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye’nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz