Farkları Bulun 1000+ seviye

0
1646
farklari bulun 1000 seviye uygulama inceleme

Gözlem ve dikkat becerilerinizi test etmek ve geliştirmek ister misiniz? Farkları Bulun 1000+ seviye mobil oyunu, resimler üzerinde farklılıkları bulacağınız bir oyun olarak sizleri maceraya davet ediyor. Bulmaca oyunları arasında sevilen bir tür olan fark bulma oyunları, konsantrasyon becerisine odaklanırken verimli bir deneyim sunuyor. Aynı zamanda eğlenceli zamanlar da geçirmiş oluyorsunuz. Hadi o zaman oyunun özelliklerine yakından bakalım.

Farkları Bulun 1000+ seviye mobil oyununda, resimleri birbirleriyle karşılaştırarak aralarındaki farkları, gizli nesneleri bulmaya çalışıyorsunuz. Yetişkinler ve çocuklar için dikkat becerilerini geliştirici bir oyun olan Farkları Bulun 1000+ seviye, bilişsel becerilere katkı sağlıyor. Farklı seviyelerde ve yemek, yılbaşı, hayvanlar, şehirler gibi birçok kategoride bulmaca bulabilirsiniz.

Mobil oyunda açık olan “odalar” kategorisi arasından istediğiniz seviyeyle başlamanız mümkün. Ancak diğer kategorilerdeki seviyeler kilitli oluyor ve bunları görebilmek için yeterli sayıdaki seviyeyi tamamlamanız gerekiyor. İlk seviyelerde kolaylıkla bulabileceğiniz, çok fazla zamanınızı almayacak nitelikte farklar bulunuyor. Seviyenin artmasıyla birlikte farkları bulma süresi daha fazla vakit alabiliyor.

Farkları Bulun 1000+ seviye oyununda kilitli kategorileri açmak için premium abonelik gerekiyor. Ancak video izleyerek de bu kategorileri görebileceğinizi belirtelim.

İki Resim Arasındaki Farkları Bulun

Oyunda ekranınıza gelen iki görsel arasında 5 fark bulunuyor. Bulduğunuz farkların üzerine dokunmanız yeterli olacaktır. Oyunu oynarken ekranın üst kısmında küçük noktalardan oluşan fark göstergesi yer alıyor. Bu göstergeden bulduğunuz farkların sayısını takip edebilirsiniz. Eğer farkları bulmakta zorlanıyorsanız yakınlaştırma özelliğinden faydalanarak nesneleri daha ayrıntılı görme imkanından da yararlanabilirsiniz. Zor seviyelerde, en küçük ayrıntılara odaklanmanız gerekecektir.

Çeşitli zorluk seviyelerinde sunulan oyun, bolca zihin egzersizi yaptırıyor. Odaklanma becerisini geliştirmenin en eğlenceli yollarından biri olan fark bulma oyunları ile kendinizi test edebilirsiniz. Farkları bulmakta zorlandığınız oyunlarda ipuçlarını kullanabilirsiniz.

İpuçları için herhangi bir sınır bulunmadığını da belirtelim. Odaklanarak farkları bulmaya çalışın ve dilediğinizde sınırsız ipucu alın.

Siz de dikkat becerinize güveniyorsanız keyifli vakit geçireceğinizi düşündüğümüz Farkları Bulun 1000+ seviye oyununu denemenizi öneririz. Mobil oyunu Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Farkları Bulun 1000+ seviye
Farkları Bulun 1000+ seviye
  • Farkları Bulun 1000+ seviye Screenshot
  • Farkları Bulun 1000+ seviye Screenshot
  • Farkları Bulun 1000+ seviye Screenshot
  • Farkları Bulun 1000+ seviye Screenshot
  • Farkları Bulun 1000+ seviye Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz