Fal Meraklısına Fallame – Gerçek Fal

0
4939
Fallame Gercek Fal

Fallame – Gerçek Fal uygulaması aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir fal diyarı. Normalde diğer fal uygulamalarında falınıza yorum yapan gerçek bir kişi olmayabiliyor. Bunun için yapay zekaya sahip robotlar kullanıyorlar. Halbuki Fallame – Gerçek Fal uygulaması robotlara fal baktırmak istemeyen herkes içindir. Adeta gerçek bir fal baktırdığınızı hissedebilirsiniz. Uygulamaya dair yapılan kullanıcı yorumları oldukça ilginç. Gelen fal yorumlarını gerçekçi bulduğunu söyleyen yüzlerce kişi bulunuyor. Aynı zamanda bu uygulamanın kendisine 5 yıldız verdirip, kredi kazanmak için fal yorumu yaptırdığı iddiaları da var. Biz de tüm bu iddiaları sizler için inceledik. Hadi o zaman Fallame – Gerçek Fal uygulamasıyla tanışalım!

Uygulamanın en güzel özelliği her gün 1 fal baktırma hakkınızın olması. Gerçek falcılar tarafından gerçek yorumların yapıldığını iddia eden uygulama son derece iddialı görünüyor. Ayrıca fallar içerisindeki cümleleri sallayarak söylemediklerini uygulamada açıkça belirtmişler. Sizler de sıra dışı bir fal deneyimi yaşamak istiyorsanız bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

Uygulamada fal baktırmak için tek yapmanız gereken falınızın fotoğrafını çekmek. Ardından uygulamaya yüklüyorsunuz. Yüklerden adınız, soyadınız gibi bilgilerinizi girmeyi unutmayın. Sonrasında Fallame – Gerçek Fal uygulaması falınızı sizin için yorumlayacaktır. Burada önemli olan diğer bir kısım falcıya soru sorma özelliği. Eğer falınızla ilgili bir sorunuz varsa falı göndermeden önce sorabilirsiniz. Size özel yanıtlar verecek olan falcı hepimizi meraklandırıyor.

Uygulamaya dair yapılan eleştirilerden bahsedelim. Öncelikle her uygulamada olduğu gibi Fallame – Gerçek Fal uygulaması da öner kazan gibi fırsatlar sunuyor. Ayrıca yaptığı çekilişlerle bedava kredi hakkı veriyor. Tıkla kazan butonu sayesinde sizlere ödüller dağıtıyor. Bütün bunların her mobil uygulamada olduğunu biliyoruz. Onun dışında ekibimiz uygulamayı incelerken herhangi bir sorun ile karşılaşmadı. Yorumlarda iddia edildiği gibi zorla 5 yıldız verin veya yorum yapın gibi durumlar yoktu. Sizler de bu uygulamayı deneyip bir şans verebilirsiniz. Uygulamaya dair görüşlerinizi yazımızın altına yorum olarak bırakmayı unutmayın.

Neden Sevdik?

  • Robot falcıların aksine gerçek falcılar ve gerçek yorumlar var.
  • Uygulama birçok kredi hediye veriyor.
  • Tıkla kazan özelliğini severek deneyebilirsiniz.
  • Klasik fal deneyimlerini unutturdu.
  • Yorumlar kaliteli ve gerçekçidir.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
9,1 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Evet

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Evet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz