Facex Advanced Face Photo

0
25327

Ülkemizde ve dünya da bütün yaşta insanlar selfie çekme akımına kapıldı. Hal böyle olunca fotoğraflar üzerinde oynama yapmaya imkan sağlayan fotoğraf editörü programları ortaya çıktı. Fotoğraf editörü uygulamalarından en yenisi ve en iyisi olan Facex Advanced Face Photo ile fotoğraflarınız üzerinde istediğiniz düzenlemeleri yapabilir ve yüzünüzün  güzelliğine güzellik katabilirsiniz.

Facex Advanced Face Photo ile en iyi selfieyi siz çekeceksiniz. Çektiğiniz fotoğrafların üzerinde pek çok alanda istediğiniz düzenlemeleri yapabileceksiniz. Facex Advanced Face Photo ile cildinizi daha güzel ve pürüzsüz bir hale getirebilirsiniz. Yüzünüzde olan ve sizi rahatsız eden sivilcelerden ve diğer lekelerden kısa sürede kurtulabilirsiniz. Dişlerinizi olduğundan daha beyaz göstererek gülümsemenizi daha mükemmel bir hale getirebilirsiniz.

Facex Advanced Face Photo ile yapabileceğiniz bir başka düzenleme ise saçlarınızın rengidir. Saçlarınızın rengi ile istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Saçınızda farklı renklerin nasıl durduğunu en kısa yoldan görebilirsiniz. Farklı bir saç rengi ile arkadaşlarınızı şaşırtmaya hazır mısınız?

Resim üzerinde sadece yüzünüzde değil farklı yerlerde de düzenleme yapabilirsiniz. Fotoğraf üzerinde farklı bölgelerde uyguladığınız efektler sayesinde hiç olmadığı kadar mükemmel fotoğrafları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Fotoğrafın parlaklık, kontrast gibi ayarlarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fotoğrafın kalitesi için vurgu, keskinlik, doygunluk, yoğunluk, gölgelendirme, sıcaklık, renk tonu gibi ayarları istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Üstelik Facex Advanced Face Photo ile bu düzenlemeleri yapmak oldukça kolay.

Facex Advanced Face Photo uygulamasının içinde bulunan özel filtreler ile fotoğraflarınıza bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz. Fotoğrafınıza vintage havası katabilir ya da daha parlak efektler ile ışıltınızı ortaya koyabilirsiniz.

Facex Advanced Face Photo ile fotoğraflar üzerinde istediğiniz gibi kırpma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda fotoğrafları istediğiniz açıda döndürebilirsiniz.

Facex Advanced Face Photo uygulaması akıllı telefon ve tabletlerde kullanılabilen, oldukça etkili bir uygulamadır. Siz de arkadaşlarınız ile güzel fotoğraflar paylaşmak ve daha fazla beğeni almak istiyorsanız Appstore üzerinden Facex Advanced Face Photo uygulamasını indirebilirsiniz.

Facex Advanced Face Photo uygulaması ücretsiz değildir. Bu uygulamayı kullanabilmek için küçük bir ücret ödemeniz gerektiğini unutmamalısınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz