Facetune İle Göz Alıcı Fotoğraflar Oluşturmaya Hazır Ol

0
5487

Akıllı telefonların kullanımının yaygınlaşması ile birlikte insanların fotoğraflara olan merakı bir hayli artış gösterdi. Bir de sosyal medyanın kullanımında görülen artış, insanların günlük hayatlarını başkaları ile paylaşmak için kullandıkları platformlar çeşitli fotoğraf düzenleyicilerinin ve fotoğraf çekme uygulamalarının ortaya çıkmasına neden oldu. İşte fotoğraf düzenleme uygulamalarının en yenisi Facetune onlardan bir tanesi.

Facetune ile çektiğiniz fotoğraf üzerinde pek çok değişiklik yapabilirsiniz. Fotoğraflar üzerinde istediğiniz düzenlemeleri yapabilir, onlara rötuş yaparak hepsini birer sanat eserine dönüştürebilirsiniz.

Artık çeşitli photoshop uygulamalarını kullanmanıza gerek kalmadan fotoğraflarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Facetune sayesinde ister profesyonel bir fotoğrafçı olun ister sıradan bir sosyal medya kullanıcısı. Hiç fark etmez. Facetune ile çektiğiniz bütün fotoğrafları mükemmeleştirme imkanına sahipsiniz.

Facetune uygulaması ile gülümsemeniz her yerde kendini belli etsin. Bu uygulama sayesinde gülümsemeniz üzerinde ufak dokunuşlar yapabilir, dişlerinizin daha beyaz görünmesini sağlayarak mükemmel bir gülümsemenin sahibi olabilirsiniz.

İnsanların fotoğraf çekerken ya da çektirirken dikkat ettiği en önemli noktalardan birisi de saçlardır. Facetune ile zamana meydan okuyarak grileşen saçlarınıza renk verebilir, başınızda kel olan kısımları doldurabilirsiniz. Ayrıca saçlarınızın bakımsız görünmesini sağlayan kırık uçları anında yok edebilirsiniz.

Facetune uygulamasının kullanıcılarına sunduğu bir başka özellik ise yüzünüz ile istediğiniz gibi oynayabilmenizdir. Elmacık kemikleriniz ve kaşlarınızı kaldırabilir, çenenizde bulunan kırışıklıkları yok edebilir, burnunuza istediğiniz gibi bir şekil verebilirsiniz. Ben komik bir şeyler yapmak istiyorum diyorsanız bu özellikleri kullanarak oldukça komik bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Facetune ile fotoğraf çekerken kamerayı istediğiniz yere odaklayarak kendinizi ya da bir başka yeri odak noktası yapabilir, daha net görünmesini sağlayabilirsiniz. Fotoğrafa özel efektler ekleyerek daha farklı şeylerin ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Fotoğrafınıza ekleyeceğiniz çerçeveler ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Facetune ile düzenlediğiniz fotoğrafları kısa yoldan sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz. Bir başkasına en kısa yoldan mail olarak fotoğrafınızı gönderebilirsiniz.

Facetune bütün platformlarda sorunsuz olarak çalışan bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Bu uygulamaya hemen sahip olmak için mobil uygulama mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Ücretsiz olmayan Facetune uygulamasını indirmek için Appstore ya da Google Play’i ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Facetune uygulamasına sahip olmanız için çok ufak bir bedel ödemeniz gerektiğini belirtelim. Detaylı bilgi almak için uygulamanın indirme sayfalarına göz atabilirsiniz.

‎Facetune Basic
‎Facetune Basic
Developer: Lightricks Ltd.
Price: ₺69,99
  • ‎Facetune Basic Screenshot
  • ‎Facetune Basic Screenshot
  • ‎Facetune Basic Screenshot
  • ‎Facetune Basic Screenshot
  • ‎Facetune Basic Screenshot
Facetune - Reklamsız
Facetune - Reklamsız
Developer: Lightricks Ltd.
Price: ₺16,00
  • Facetune - Reklamsız Screenshot
  • Facetune - Reklamsız Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz