FaceApp İle Eğlenceli Fotoğraflar Yapın

0
4512

iOS işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilen ve 2 hafta içinde 1 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen yüz değiştirme programı FaceApp şimdi de Android cihazlar için Google Play’de yerini aldı.

FaceApp uygulaması ilk çıktığı andan itibaren akıllı telefon kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarmış ve App Store üzerinde en çok indirilen uygulamalar arasında çok kısa bir süre içinde yerini almıştı. Bu uygulamaya gösterilen ilginin ardından Android kullanıcıları içinde mobil uygulama çıkarıldı. Peki, nedir bu FaceApp uygulaması?

FaceApp, geçtiğimiz Şubat ayında ilk olarak App Store üzerinde yayınlanan bir yüz değiştirme programıdır. İnsanların bu eğlenceli programı keşfetmeleri ve kısa zamanda çok fazla kişiye ulaşmasında insanları yüzlerini değiştirmesine imkân sunması, yüzünüz üzerinde istediğiniz gibi oynama yapabiliyor olmanız geliyor.

FaceApp uygulaması yüzünüzde çok şaşıracağınız değişikliklerin yapılmasını sağlıyor. FaceApp ile iki ya da daha fazla kişinin yüzlerini değiştirebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra uygulama içinde bulunan özellikler sayesinde yaşlandırma, gençleştirme gibi efektler uygulayarak yüzünüze birbirinden farklı haller verebiliyorsunuz.

FaceApp uygulaması sıradan filtreler eklemek yerine yüzünüzde köklü bir değişim yapmanıza imkan sunuyor. Özellikle insanların yüzlerinde filtre uygulayan Snapchat uygulamasından farklı olarak yüz bölgesinde bulunan parçalara odaklanan bu uygulama yüz şekillendirme de oldukça başarılı.

FaceApp uygulaması ile isterseniz kapalı olan ağzınıza diş ekleyebilir isterseniz gözlerinizi büyütebilirsiniz.

Yüz değiştirme uygulamaları arasında en iyisi olarak gösterilen ve hem iOS hem de Android kullanıcılarının en sevdiği uygulamalardan bir tanesi olan FaceApp ile birkaç dokunuş yaparak fotoğraflarınızı mükemmel bir hale getirebilirsiniz. Yüz değiştirme, yaşlandırma ve gençleştirme özelliklerinin dışında fotoğraf üzerinde oynama yapmanıza imkan sunan bu uygulama ile mükemmel bir gülüşe sahip olabilir isterseniz cinsiyetinizi bile değiştirebilirsiniz. Bir erkeğin ya da kadının yüz hatları ile kendi yüz hatlarınızı değiştirerek ortaya çıkan sonuçları görebilirsiniz.

FaceApp uygulamasını indirmek için Google Play ya da App Store mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Yapay zeka kullanılarak ortaya harika fotoğraflar çıkmasını sağlayan bu uygulamanın ücretsiz olması diğer uygulamaların önüne geçmesini sağlayan özelliklerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

FaceApp: Yüz Editörü
FaceApp: Yüz Editörü
  • FaceApp: Yüz Editörü Screenshot
  • FaceApp: Yüz Editörü Screenshot
  • FaceApp: Yüz Editörü Screenshot
  • FaceApp: Yüz Editörü Screenshot
  • FaceApp: Yüz Editörü Screenshot
  • FaceApp: Yüz Editörü Screenshot
  • FaceApp: Yüz Editörü Screenshot
  • FaceApp: Yüz Editörü Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz