EWA: İngilizce Öğren

0
2900
ewa ingilizce ogren uygulama inceleme

Mobil uygulamalar sayesinde artık İngilizce öğrenmek ve pratik yapmak çok kolay! Hikayeler, filmler, oyunlar, kitaplar eşliğinde İngilizceyi eğlenceli şekilde öğrenmek mümkün oluyor. EWA: İngilizce Öğren uygulaması da bunların hepsini içeren bir mobil uygulama. Her seviyeye uygun alıştırmalar bulabileceğiniz uygulamaya yakından bakalım.

EWA: İngilizce Öğren uygulaması; yeni kelimeler öğrenmenize, farklı çeşitte içerikleriyle konuşma ve dinleme pratiği yapmanızı sağlıyor. Bir TV dizisi/film izleyerek mi İngilizce kelimelere ve anlamlarına hakim olmak istiyorsunuz? Hikayeler okuyarak mı? Oyun oynayarak mı?  EWA: İngilizce Öğren uygulamasında hepsi bir arada sunuluyor.

Uygulamada günlük yapabileceğiniz alıştırmalarla kendinizi devamlı geliştirmeniz mümkün. Başlangıç seviyesi, orta seviye, ileri İngilizce şeklinde seviyeler yer alıyor. Seviyenizi seçip ilerleyin. Ayrıca seyahat, iş İngilizcesi, dil bilgisi gibi kategorileri de mevcut.

Hikayeler ile İngilizce Öğrenin

EWA uygulamasının ütüphanesinde 1000’den fazla İngilizce kitap bulunuyor. Kitapları zorluk seviyesine (başlangıçtan ileri seviyeye kadar) ve türlerine göre seçebilirsiniz. Bilinmeyen kelimeleri anında çevirebilir ve unutmamak için öğren sekmesine ekleyebilirsiniz. Sesli kitaplar dinleyerek her kelimenin doğru telaffuzunu öğrenmenize imkan sağlayacak özelliği de var.

Uygulamada okuma ve dinleme yaparak İngilizcenizi geliştirin. Kelime bilginizi kolaylıkla artırabilir ve kelimelerin telaffuzlarını eğlenceli şekilde öğrenebilirsiniz. EWA: İngilizce Öğren uygulaması ile İngilizce öğrenmek hem kolay hem de keyifli!

Filmler ve Dizilerle İngilizce Öğrenin

Film ve diziler, İngilizceyi geliştirmek için iyi araçlardan biridir diyebiliriz. Günlük konuşma dilini öğrenmemize katkı sağlıyor. EWA uygulamasında film ve diziler üzerinden kelimelerin günlük kullanım dilindeki karşılıklarını bulabilmeniz mümkün.

Sevdiğiniz bir dizi ya da filmde geçen diyalogları dinleyerek İngilizcenizi geliştirin. Diyaloglarda eksik verilen kelimeleri uygun şekilde tamamlayın. Yeni kelime gruplarını da öğrenmiş olacaksınız.

Çevrimiçi Oyunlar ile İngilizce

EWA: İngilizce Öğren uygulamasında gerçek rakiplerle çevrimiçi oyun oynama imkanınız da var. Diğer kullanıcılarla yarışarak kelime bilginizi test edin. Aynı zamanda yeni kelimeler öğrenmek için de eğlenceli bir yöntem olacaktır.

Uygulamanın birçok özelliğine ücretsiz şekilde erişebiliyorsunuz. Ancak daha fazla içeriğe ulaşmak için belirli bir ücret ödemeniz gerektiğini de belirtelim.

Siz de İngilizce öğrenmeyi daha kolay ve keyifli bir hale getirmek istiyorsanız EWA: İngilizce Öğren uygulamasını deneyebilirsiniz. Uygulamayı Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz