En uygun uçak biletini kolayca bulun!

0
2475

Enuygun.com takipçilerinin gayet iyi bileceği gibi bu sitede uçak bileti, otel, sigorta, kredi, internet, mevduat ve GSM kategorilerinde en uygun fiyatlar tüketiciye sunuluyor. Siz istediğiniz kategorinin seçimini yaptıktan ve birtakım kriterleri belirledikten sonra, en uygun fiyatlardan oluşan listeler sayfanızda görüntüleniyor. Aynı zamanda seçenekleriniz arasında kıyaslama yapabiliyor ve sizin için daha avantajlı olanı tercih edebiliyorsunuz. Gittikçe artan kullanıcı kitlesi ile aplikasyonları eş çizgide buluşturan Enuygun.com, en çok talep edilen kategorilerden olan Uçak Bileti bölümüne ait yeni bir uygulama geliştirdi.

Artık seyahatlerinize gitmeden önce bir daha düşünmelisiniz. Eğer Uçak Bileti’nden yararlanmadan bir alış gerçekleştirirseniz belki de farkında olmadan avantajlı bir fırsatı gözden kaçırmış olacaksınız. İşinizi sağlama almaktan ve bu tarz durumlarla karşılaşmamaktan yanaysanız, hemen mobil cihazınız için uygun olan uygulama mağazasını ziyaret edin ve Uçak Bileti adlı aplikasyonu cihazınıza indirin, içiniz rahat etsin. Uygulamanın sağladığı yarara gelince; yurt içi ve yurt dışı bütün uçuş seçeneklerini önünüze getiren Uçak Bileti, sizin için en uygun olan alternatifi belirlemenize olanak tanıyor. Uçuş tarihini, havayolunu ve fiyatını uygun bulduğunuz bileti ise kredi kartınızla kolaylıkla satın alabiliyor, dilerseniz taksitlendirebiliyorsunuz. Uçak Bileti, yurt içi uçuşlarınızda tercih edebileceğiniz Pegasus, Anadolujet, Türk Hava Yolları (THY), AtlasGlobal, Sunexpress gibi Türkiye’nin önde gelen havayolu firmalarını kapsamakla birlikte, bu havayollarına ait uçak biletinin fiyatlarını karşılaştırma, en ucuz bileti bulma ve güvenle alma fırsatını telefonunuza getiriyor. Yurt dışı uçuşlarınız için ise American Airlines, British Airways, Delta, KLM, United Airlines, Lufthansa gibi dünyanın önde gelen havayolu şirketlerini çatısı altında buluşturuyor. Bunların haricinde daha ucuz uçak bileti sunan daha küçük havayolu şirketlerinin de uçuşlarını anlık olarak görüntüleyebilir, uygulama içerisindeyken kredi kartınızla bilet alımı yapabilirsiniz. 2.0.6 sürümü ile güncel olan uygulamada Yolcu Bilgileri sayfasında birtakım geliştirmeler de mevcut.

Sık seyahat eden ve seyahat aracı olarak çoğunlukla tercihini uçaktan yana kullananlardansanız, Uçak Bileti telefonunuzdan eksik etmemeniz gereken uygulamalardan biri. Hem avantajlı hem de pratik, üstelik ‘en uygun’ aplikasyon. iOS ve Android cihazlarla uyumlu olan uygulamayı hemen telefonunuza yükleyin, karlı ve güvenli uçuşları garantiye alın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here