En Popüler 5 Alışveriş Uygulaması

0
5216

E-ticaret denildiğinde aklımıza birçok site geliyor. Fakat artık siteleri de geride bırakan bir şey var o da uygulamalar! Cep telefonlarımızda her an yanımızda olan mobil uygulamalar sayesinde, dilediğimiz her an ve her yerde alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Bunlar arasında dikkatleri üzerinde toplayan 5 uygulamayı sizler için inceledik. Bu uygulamalar sayesinde bütün alışverişlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Migros Sanal Marketmigros sanal market uygulama incele

Market alışverişleri yaparken saatlerimizi harcarız. Hem zamandan hemde nakitten tasarruf etmemizi sağlayan Migros Sanal Market uygulamasını tavsiye ederiz. Uygulamanın iki özelliği dikkat çekiyor. Markette fiyatını göremediğiniz ürünleri uygulama içerisindeki “barkod okuma” kısmına okutunuz. Böylelikle fiyatını görebilirsiniz. Öte yandan migros indirimlerini bu uygulamadan takip edebilirsiniz. Uygulamayı İOS cihazınıza indirmek için tıklayınız. Android cihazınıza indirmek için tıklayınız.

2. Gadget Flowgadget flow

Yurt dışından sipariş vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hayatımızın her alanında kurtarıcı olan Gadget Flow uygulamasını tavsiye ederiz. Uygulama hakkında bilinmesi gereken bir durum bulunuyor. Ürün açıklamaları İngilizce olduğu için alışveriş yaparken dikkatli olmakta fayda var. Bununla birlikte uygulama içerisinde evimizdeki küçük ihtiyaçlardan tutun her şeyi bulabilirsiniz. Uygulamayı İOS cihazınıza indirmek için tıklayınız. Android cihazınıza indirmek için tıklayınız.

3. Vakkoramavakkorama uygulaması

Günümüzde moda denildiğinde akıllara ilk gelen uygulamalardan birisidir. Gencinden yaşlısına herkesin bildiği Vakkorama, Türkiye’de modanın öncüsü olmuştur. Uygulamada yalnızca kıyafetler bulunmuyor. Kıyafetlerinizi kombinleyebileceğiniz bütün takı ve aksesuarları da bu uygulamada bulabilirsiniz. Modanın trendlerini takip edebileceğiniz Vakkorama uygulamasını İOS cihazınıza indirmek için tıklayınız. Android cihazınıza indirmek için tıklayınız.

4. 1V1Y1v1y uygulaması

Online alışveriş denildiğinde akıllara gelen uygulamalar arasındadır. 1V1Y uygulamasının en büyük avantajı bütün mağazaların ürünlerine ulaşabilmeniz. Dilediğiniz mağazaların istediğiniz bütün ürünlerini bu uygulamada bulabilirsiniz. Uygulamanın yaptığı kampanyalar son derece cezbedici. İndirim fırsatlarından yararlanarak sizlerde keyifle alışveriş yapabilirsiniz. Uygulamayı İOS cihazınıza indirmek için tıklayınız. Android cihazınıza indirmek için tıklayınız.

5. Biletix Mobilbiletix mobil uygulaması

Elbette online alışveriş yalnızca kıyafet ve marketten oluşmuyor. Şehrin nabzı olan etkinlikler, festivaller, konserler ve daha birçok eğlence gösterisini bulabileceğiniz Biletix Mobil uygulamasından söz etmemek olmazdı. Nerede, ne zaman, ne tür etkinliklerin düzenlendiğini bu uygulamadan takip edebilirsiniz. Kültürel etkinliklere önem veren herkesin mutlaka indirmesi gereken bir uygulamadır. Uygulamayı İOS cihazınıza indirmek için tıklayınız. Android cihazınıza indirmek için tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz