En Keyifli Renk Oyunu: Chameleo

0
2119
Chameleo apk

Renk oyunları dendiğinde akıllara ilk gelen Chameleo oluyor. Canınız sıkıldığında her an elinizin altında olması gereken bir oyun diyebiliriz. Kolay oynanışı sayesinde her yaşa hitap ediyor. Yetişkinlerin de sıkılmadan oynayacağı Chameleo oyununu incelemeye hazır mıyız? Hadi o zaman Chameleo oyunu ile tanışalım!

Oyunun en keyifli yanı renklerin arasında kaybolmanız. Daha önce böyle bir renk oyunu oynamadığınıza eminiz. Chameleo uygulamasını indirdikten sonra doğrudan oynamaya başlayabilirsiniz. Amacınız topunuzun rengindeki dikdörtgenden topunuzu geçirebilmek. Örneğin sarı renkli bir top var elinizde. Bu topun geçebileceği tek aralık sarı renkli aralık olacaktır. Eğer bu aralıktan geçmeyi başarırsanız topunuz bu sefer renk değiştirecek. Örneğin bu sefer de mor olacak ve siz mor renkli aralıktan topunuzu geçireceksiniz. Oyun böyle de devam edip gidiyor. Fakat Chameleo uygulamasının özellikleri bitti mi? Elbette bitmedi, hadi diğer özelliklere bakalım…

Chameleo Kontrolleri

Topu aynı renginden geçirebilmek için aşağı yukarı hareket ettirmeniz gerekiyor. Bunun için uygulamanın yön oklarını kullandığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Chameleo oyununu heyecanlı kılan kısım ise burasıdır. Parmağınızın ucuyla dokunarak topunuzu zıplatıyorsunuz. Her zıplamada top daha yukarıya doğru çıkıyor. Eğer doğru zamanda topu olması gereken yüksekliğe çıkartamazsanız elenirsiniz. Oyunda renkleri yakalarken öte yandan saniyelerle yarışıyor olacaksınız. Heyecanı doruklarda hissedeceğiniz bu renk oyunun seveceğinize eminiz.

Chameleo Uygulamasının Teknik Özellikleri

Uygulamanın özellikleri saymakla bitmiyor. Öncelikle Chameleo uygulamasında arkadaşlarınıza meydan okuyabiliyorsunuz. Kimin daha yüksek skorlara ulaştığına bakabilirsiniz. Yeni yüksek skora ulaşmanın yolu pratik yapmaktır. Oyunda kendinizi geliştirmek için sıkça oynayabilirsiniz. Ayrıca Chameleo oyununun zaten bağımlılık yaptığını söyleyebiliriz. O kadar keyifli bir oyun ki, bıraktığınız anda daha ileri skora geçebilmeniz için tekrar oynamak isteyeceksiniz.

Son olarak oyunun teknik özelliklerine değinelim. Öncelikle Chameleo oyununun kontrolleri herkesin rahat oynaması için özenle hazırlanmış. Oyun herhangi bir tutukluk yapmıyor. Ekstra özellikleri arasında kullanıcı odaklı tasarlanması bulunuyor. Mobil cihazınızda 24 MB yer kaplayan oyunun, depolama alanınızda çok az yer kaplayacağını söylemeliyiz. Sizler de hafızanızı gün boyunca dinç tutmak için bu oyuna başvurabilirsiniz.

Chameleo
Chameleo
Developer: OdyGames
Price: Free
  • Chameleo Screenshot
  • Chameleo Screenshot
  • Chameleo Screenshot
  • Chameleo Screenshot
  • Chameleo Screenshot
  • Chameleo Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz