En İyi Konum Paylaşım Uygulaması: FindNow

0
12356

Günlük hayatta sosyal medya üzerinden en çok kullandığımız fonksiyonlardan bir tanesi konum paylaşımıdır. Bunun için hem iOS hem de Android platformlar için oldukça güzel uygulamalar geliştirilmiştir. FindNow Konum Paylaşım Uygulaması, son zamanların en iyi konum paylaşım uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Peki, FindNow uygulamasının içinde neler var?

FindNow mobil uygulaması sayesinde telefon numarasını kullanarak hem konum bulma hem de konum paylaşma işlevlerini gerçekleştirebilirsiniz. Sadece kendinizin değil diğer insanların da konum bilgilerini takip edebilirsiniz. Fakat karşı tarafın bu durumu onaylaması gerekir. İstek gönderdiğiniz kişiler buna izin verirse dilediğiniz zaman konumlarını takip edebilirsiniz.

FindNow uygulaması ile takip ettiğiniz kişilerin yanına gitmek için rota oluşturabilir, harita üzerinde yapacağınız görüntüleme ile en kısa yoldan arkadaşlarınızın yanına gidebilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz kişileri telefon numarasından sorgulayabilirsiniz. Bulduğunuz sonuç ile o kişiye konum paylaşımı isteği gönderebilirsiniz. Aynı şekilde diğer insanlarda size istek gönderebilir.

FindNow uygulaması içinde istediğiniz kullanıcıları engelleyebilme özelliği bulunmaktadır. Eğer sizi takip etmesini istemediğiniz bir kullanıcı varsa uygulama içinde bu kişiyi engelleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde güvenliğin üst düzeyde tutulduğunu görebilirsiniz.

FindNow uygulaması ilk aşama da ücretsiz olarak indirebildiğiniz bir uygulamadır. Sonrasında uygulamayı kullanabilmek için ise ücret ödemeniz gerekiyor. Satın alma talebiniz gerçekleştiğinde gereken ücretler iTunes hesabınızdan tahsil edilecektir

FindNow mobil uygulamasını iOS ve Android işletim sistemini destekleyen bütün cihazlardan sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kullanıcı dostu tasarımı ve kolay kullanımı ile öğrenmesi çok kolay olan bir uygulama olan FindNow’u App Store ve Google Play mağazalarından indirebilirsiniz. Uygulama hakkında diğer kullanıcıların yorumlarını görmek istiyorsanız aşağıdaki linkleri kullanarak uygulama profillerini ziyaret edebilirsiniz.

* Uygulama henüz App Store Türkiye mağazasında olmadığı için https://itunes.apple.com/app/id1337029753 adresinden uygulamayı indirebilirsiniz.

FindNow
FindNow
Developer: Ratech
Price: To be announced
  • FindNow Screenshot
  • FindNow Screenshot
  • FindNow Screenshot
  • FindNow Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz