Ekran Kaydedici – video kaydetmek, ekran görüntüsü

0
2175
ekran kaydedici

Sosyal medya ağları üzerinde sıklıkla görüyoruz. Kimi zaman bir mobil uygulama tanıtımı video olarak karşımıza çıkıyor. Kimi zaman da bir işlemin aşamalarıyla nasıl anlatılacağı gösteriliyor. Üstelik tüm bunların hepsi telefon ekranının videosu olarak hazırlanıyor. Peki bunu nasıl yapıyorlar dersiniz? Elbette  Ekran Kaydedici – video kaydetmek, ekran görüntüsü uygulaması ile yapıyorlar. Hadi o zaman bu harika uygulamayla tanışalım!

Ekran görüntüsü almanın en kolay yolu mobil uygulama kullanmaktır. Ekran Kaydedici – video kaydetmek, ekran görüntüsü uygulaması ile öncelikle birçok şeyi birden yapabilirsiniz. Kolayca ekran görüntüsü alabilirsiniz. Normalde bu tür uygulamalar ayrı ayrı tasarlanıyordu. Ekran videosu kaydedici ve ekran görüntüsü kaydedici olarak kullanıyorduk. Fakat bu uygulamada her iki özellik de bir arada tasarlanmış. 2 ayrı uygulama yerine 1 uygulamadan tüm işlemlerinizi bir arada halletmiş olursunuz. Uygulamalar cihazınızda fazla yer kaplamaz. Telefonunuzun hafızasını daha verimli kullanmış olursunuz.

Telefon ekranından video kaydetmek birçok alternatif sunar. Örneğin indirmenize izin verilmeyen bir eğitim videosunu önceden kaydedebilirsiniz. Daha sonra bu videoları çevrimdışı izleyerek faydalanabilirsiniz. Yüksek çözünürlükteki eğitim videoları oldukça faydalı olacaktır. Ayrıca görüntülü aramalarınızı kaydedebilirsiniz. Anı olarak kalsın istediğiniz tüm görüşmelerinizi ölümsüzleştirmeye hazır mısınız? Uzaktaki bir arkadaşınıza sürpriz yapmak isterseniz harika bir fikrimiz daha var. Görüntülü konuşmalarınızı Ekran Kaydedici – video kaydetmek, ekran görüntüsü uygulaması ile kaydedin. Arkadaşınızın doğum gününe kadar bunları arşivinizde saklayın. Ardından tüm videoları kısa kolajlar halinde birleştirin, arka fona ise sevdiğiniz bir müziği ekleyin. Birilerini mutlu etmek işte bu kadar kolay aslında.. 🙂

Ekran Kaydedici – video kaydetmek, ekran görüntüsü uygulaması ile yapabilecekleriniz tamamen hayal gücünüze bağlı. Canlı olarak yayınlanan ve o an izleyemeyeceğiniz şeyleri kaydedebilirsiniz. Bu özellik tıpkı televizyonlardaki gibi çalışıyor. Tek yapmanız gereken o an kaydetmek istediğiniz canlı içeriği uygulama ile açmak. Bunun dışında uygulama kesinlikle sizi zorlayacak türden değil. Kullanımı oldukça kolay ve anlaşılır. Sizlerde Ekran Kaydedici – video kaydetmek, ekran görüntüsü uygulamasına bir şans verebilirsiniz.

Neden Sevdik?

  • Uygulama sayesinde ekran görüntüsü yakalayabilirsiniz.
  • Telefon ekranınızdan izlediğiniz her şeyi video olarak kaydedebilirsiniz.
  • Kullanımı kolay ve anlaşılır.
  • Mobil cihazınızda çok yer kaplamaz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
4,3 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Evet

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Hayır

Ekran Kaydedici - XRecorder
Ekran Kaydedici - XRecorder
Developer: InShot Inc.
Price: Free
  • Ekran Kaydedici - XRecorder Screenshot
  • Ekran Kaydedici - XRecorder Screenshot
  • Ekran Kaydedici - XRecorder Screenshot
  • Ekran Kaydedici - XRecorder Screenshot
  • Ekran Kaydedici - XRecorder Screenshot
  • Ekran Kaydedici - XRecorder Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz