Ehliyet Sınavları Çıkmış Sorular Artık Cebinize Geliyor!

0
2187

Bilindiği gibi ülkemizde ehliyet alabilmek için iki aşamalı bir sınava girmemiz gerekiyor. Yazılı sınav ve direksiyon sınavlarından başarılı olan kişiler ehliyet almaya hak kazanıyor. İşte yazılı sınavı daha kolay bir yoldan kazanabilmek için çıkmış ehliyet sınavı soruları bir araya getiren uygulamayı tanıtacağız. Ehliyet Sınavları Çıkmış Sorular mobil uygulaması sayesinde ehliyet sınavına hazırlanmanız daha kolay olacak.

Ehliyet Sınavları Çıkmış Sorular mobil uygulaması, ehliyet sınavına girecek olanların imdadına yetişiyor. Bütün ehliyet sınavı sorularını yıllara göre ayıran ve hepsini bir araya getiren bu uygulama pek çok avantaj sağlıyor.

Bu uygulama sayesinde soruları yıllara göre listeyebilirsiniz. Her yılın çıkmış sorularını bu kategori altında soru ve cevap olarak görüntüleyebilirsiniz. Aynı şekilde soruların konulara göre listelendiği kategoriyi de kullanabilirsiniz. Böylece bütün soruları görüntülemek yerine kendinizi eksik ya da yavaş hissettiğiniz konulara ağırlık vererek çalışabilirsiniz. Böylece kısa süre içinde eksiklerinizi tamamlayabilir ve geçmiş yıllarda bu konuya ait olan soruların nasıl sorulduğunu görüntüleme şansına sahip olabilirsiniz. Konular arasında geçiş yaparak istediğiniz soruları görüntüleyebilirsiniz.

Uygulama içinde bulunan testlerin dışında kendinizde bir test hazırlayabilirsiniz. Uygulamayı diğer, Ehliyet Sınavları Çıkmış Sorular uygulamalarından ayıran bir özellik olan Test Hazırla özelliği kullanıcılara istedikleri gibi soruları bir araya getirme imkanı sunuyor.

Ehliyet Sınavları Çıkmış Sorular mobil uygulaması, kullanıcılara kolay bir kullanım sunuyor. Bu uygulamayı kullanan kişiler, aradıkları soruları yıllara ve konulara göre saniyeler içinde bulabilirler.

Ehliyet Sınavları Çıkmış Sorular mobil uygulamasını indirebilmek için Google Play ve App Store mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Bugüne kadar kullanıcılardan olumlu yorumlar almayı başaran bu uygulamayı hızlıca indirebilirsiniz.

Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular
Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular
Developer: feo2
Price: Free
  • Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular Screenshot
  • Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular Screenshot
  • Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular Screenshot
  • Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz