Edebiyat Severler İçin Kitap Sözleri | Kırmızı Balon

0
5332
kirmizi balon

Kitap okumayı seven, edebiyatla ilgilenen herkes için harika bir uygulamadan bahsedeceğiz. Okumayı istediğiniz bütün kitapları bu uygulamada bulabilirsiniz. Ayrıca en güzel kitap alıntılarını görebilirsiniz. Play Store mağazasında trend olan Kitap Sözleri | Kırmızı Balon uygulaması şuan 5. sırada. Hadi o zaman bu güzel uygulamayla tanışalım!

kirmizi balon uygulamasi

Uygulamayı kullanabilmek için üyelik oluşturmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken mağaza üzerinden uygulamayı indirmek. Uygulamanın diğer bir avantajı son derece kolay anlaşılır tasarıma sahip olması. Kullanıcı odaklı hazırlanan arayüzü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kitap Sözleri | Kırmızı Balon uygulamasını ilk açtığınızda karşımıza 4 sekme çıkıyor. Bu sekmeleri detaylarıyla inceleyelim.

İlk sekmemiz olan anasayfa sekmesinde editörün seçimi, en iyi kitaplar, en iyi alıntılar penceresini görüntüleyebilirsiniz. Editörün seçimi bölümünde editörün sizler için seçtiği en iyi kitap önerileri bulunuyor. En iyi kitaplarda ise özellikle D&R mağazasından temin edebileceğiniz tercih edilen kitapları bulabilirsiniz. Uygulamanın keyifli bölümü ise en iyi alıntılar bölümü. Haftanın, ayın ve tüm zamanların en iyi alıntılarını bu uygulamada görebilirsiniz.

İkinci sekmede kitap veya yazar üzerinden arama yapabilirsiniz. Birçok kişi “bu aramayı internette de yapabiliriz, uygulamayı neden indirelim?” diyor olabilir. Kitabı arattığınızda karşınıza ilk olarak tanıtım metni geliyor. İsterseniz kitaba ait alıntılara bakabilirsiniz. Uygulamaya dair diğer güzel şey her kitap için kullanıcı yorumlarının bulunması. Bu nedenle bir kitap alacağınız zaman Kitap Sözleri | Kırmızı Balon uygulamasından bakmanızı tavsiye ederiz.

Üçüncü sekmede bambaşka özellikle karşılaşıyoruz. Günün alıntılarını görmek ister misiniz? O halde telefonunuzu sallayın ve o günün kitap alıntısını görüntüleyin. Oldukça eğlenceli olan bu sekmeyi gün içerisinde sık sık kullanmak isteyebilirsiniz. Son olarak dördüncü sekmede sizlerde üyelik oluşturabilirsiniz. Bu sayede kitaplar için kullanıcı yorumlarında bulunabilir, günün alıntılarını beğenebilirsiniz.

Neden Sevdik?

  • Diğer kitap uygulamalarından çok farklı.
  • Telefonunuzu sallayarak günün kitap alıntılarını görüntüleyebiliyorsunuz.
  • En iyi kitapları takip edebilirsiniz.
  • Güncel kitaplardan ve alıntılardan haberdar olabilirsiniz.
  • Cihazınızda çok az yer kaplar.
  • Uygulama tamamen ücretsiz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
8.1 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Hayır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz