Dünyanın En Büyük Seyahat Topluluğu Travello

0
2316
Dunyanin En Buyuk Seyahat Toplulugu Travello Connect & Explore

Dünyanın en büyük seyahat topluluğu ile tanışmaya hazır mısınız? Eğer sizler de seyahat etmeden duramam diyorsanız doğru adrestesiniz. Seyahat etmeyi çok istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum diyenlerdenseniz bu uygulama size göre. Gezginlerin izinden gidebilirsiniz. Seyahat etmek konusunda korkularınızı yenebilirsiniz. 180’den fazla ülke için rehberlik sunan bu uygulamayı seveceğinize eminiz. Hadi o zaman Travello: Dünyanın en büyük seyahat topluluğu ile tanışalım!

Uygulamanın en güzel yanı diğer gezginler ile bağlantı kurabilmeniz. Seyahat konusundaki tüm endişelerinizi geride bırakabilirsiniz. Seyahat blogcularının bulunduğu Travello: Dünyanın en büyük seyahat topluluğu ile birçok şey yapabilirsiniz. Uygulamayı ilk açtığınızda üye olmanız gerekiyor. İster mail adresinizle isterseniz de Facebook hesabınızla doğrudan üye olabilirsiniz. Ardından “More about you” sayfası ile karşılaşacaksınız. Uygulama sizin hakkınızdaki bilgileri eklemenizi ekliyor. Ülkeniz ve yaşadığınız yer, istemezseniz “next” tuşuna basarak ilerleyebiliyorsunuz.

Travello: Dünyanın en büyük seyahat topluluğu uygulamasının İngilizce olması sizi sakın korkutmasın. Uygulama tıpkı Instagram gibi çalışıyor ve kullanımı oldukça kolay. Anasayfanızda isterseniz bir fotoğraf paylaşabilirsiniz. “Meetup” sekmesini kullanarak buluşma takvimi ayarlayabilirsiniz. Henüz hiç takip ettiğiniz kişi yok fakat üzülmeyin. Anasayfanıza şimdiden takip edebileceğiniz bir sürü öneri düşecek. Ayrıca hepsi farklı ülkelerden olan bu insanlarla bağlantı kurmanın birçok avantajı olacaktır. Eğer onların bulunduğu ülkeye gitmek isterseniz onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Travello Connect & Explore

“Experiences” sekmesi uygulamanın en önemli özelliklerinden birisidir. Eğer konum (location) özelliklerinizi eklediyseniz bu sekmeden faydalanabilirsiniz. Öncelikle kendi deneyimlerinizi paylaşabiliyorsunuz. Bu deneyimler diğer gezginler için büyük bir rehberlik olacaktır. Aynı şekilde diğer gezginlerin deneyimlerinden yararlanabiliyorsunuz. Bilmeniz gereken diğer özellik inbox sekmesidir. Travello: Dünyanın en büyük seyahat topluluğu ile gezginlerle konuşabileceğinizi söylemiştik. İnbox kutusundan gelen mesajlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Başka kişilere yine bu sekmeden mesaj gönderebilirsiniz.

Uygulamanın en eğlenceli sekmesi ise “Explore” diyebiliriz. Burada insanların sizden kaç km uzaklıkta olduğunu görerek başlıyorsunuz. Groups sekmesine girerek sizler için eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. Macera, seyahat fotoğrafçılığı ve daha fazlası bu sekmede… Son olarak uygulamanın teknik özelliklerinden bahsedelim. Travello: Dünyanın en büyük seyahat topluluğu uygulaması yalnızca 34 MB büyüklüğündedir. İngilizce olan uygulamayı ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Travello:
Travello:
Developer: Travello App
Price: Free
  • Travello: Screenshot
  • Travello: Screenshot
  • Travello: Screenshot
  • Travello: Screenshot
  • Travello: Screenshot
  • Travello: Screenshot
  • Travello: Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz