Dünya’nın Ekonomisi ile Ekonomiyi Cebinizden Takip Edin

0
1911
Dünya'nın Ekonomisi ile Ekonomiyi Cebinizden Takip Edin

Google Play üzerinde ekonomi ve finans kategorisinde birbirinden farklı uygulamalar bulunuyor. Her biri alanında iyi olan bu uygulamalardan bir tanesi de Dünya’nın Ekonomisi mobil uygulamasıdır. Bu başlık altında Dünya’nın Ekonomisi mobil uygulaması hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Dünya’nın Ekonomisi Mobil Uygulaması Nedir?

Dünya’nın Ekonomisi mobil uygulaması, bakıldığı zaman çok yönlü bir uygulamadır. Uygulamada en çok kullanılan döviz kurlarını anlık olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Türk ve yabancı ekonomistler, sanal para birimleri ve ekonomi haberleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekonomi Haberleri bölümünü kullanarak gazetelerin ekonomi sayfalarını her an okuma fırsatını bulabilirsiniz. Böylece ülkenin ekonomik gündemini yakından takip edebilirsiniz.

Türk Ekonomistler ve Yabancı Ekonomistler bölümünde ise hem ülkemizin hem de dünyanın önde gelen ekonomistleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Dünya’nın Ekonomisi Mobil Uygulaması Özellikleri

Dünya’nın ekonomisi mobil uygulaması kullanıcılarına pek çok özellik sunuyor. Bu özelliklerden en çok kullanılanları şu şekilde özetleyebiliriz.

Bankaların Döviz Alış Satış Kurları sekmesinde ülkemizde hizmet veren bütün bankaların dövizleri alış ve satış fiyatlarını aynı ekran üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Böylece bankalar arası karşılaştırma yapabilirsiniz.

Dünya genelinde bilinen bütün sanal para birimleri hakkında bilgi almak ve bu sanal para birimlerinin piyasa değeri, fiyat gibi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Uygulamanın en farklı özelliklerinden bir tanesi de Kitap Satın Al kısmıdır. Bu bölüm sayesinde hem ekonomi hem de farklı alanlarda görüntülenen kitapları uygulama üzerinden satın alabilirsiniz.

Bütün bunların yanı sıra uygulama hakkında öneri ve şikayetlerinizi Dilek, Öneri ve Şikayet başlığı altında bildirebilirsiniz. Canlı Mesajlaşma özelliğini kullanarak diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Notlarım kısmı ile kendinize özel notları bir arada tutabilirsiniz.

Dünya’nın Ekonomisi Ücretli Mi?

Bütün bu özellikleri ve daha fazlasını içinde barındıran Dünya’nın Ekonomisi mobil uygulaması ücretsizdir. Bu uygulamayı indirmek için yapmanız gereken tek şey Google Play mobil uygulama mağazasını ziyaret etmek olacaktır.

Dünya'nın Ekonomisi
Dünya'nın Ekonomisi
Developer: BTTGROUP
Price: Free
  • Dünya'nın Ekonomisi Screenshot
  • Dünya'nın Ekonomisi Screenshot
  • Dünya'nın Ekonomisi Screenshot
  • Dünya'nın Ekonomisi Screenshot

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz