DripArt Photo Editor: Fotoğraf Düzenleyici & Kolaj

0
1430
dripart fotograf duzenleyici kolaj uygulama inceleme

Akıllı telefonlarımızda fotoğraflarımızı düzenlemek artık oldukça basit. Mobil fotoğrafçılık uygulamaları sayesinde saniyeler içinde fotoğraflara bambaşka görünümler kazandırabiliyoruz. Gelişmiş efektler ve çok sayıda düzenleme araçları ile fotoğrafları daha göz alıcı hale getirmek mümkün. DripArt Photo Editor: Fotoğraf Düzenleyici & Kolaj uygulaması da bu işlemleri basitçe yapabileceğiniz bir mobil uygulama. Hadi o zaman uygulama ile tanışalım!

DripArt Photo Editor: Fotoğraf Düzenleyici & Kolaj uygulaması ile favori fotoğraflarınızı dikkat çeken efektlerle öne çıkarabilirsiniz. Uygulamada büyüleyici efektlerin yanında eğlenceli çıkartmalar, emojiler de bulunuyor.

Ruh halinizi, yaratıcılığınızı fotoğrafınıza yansıtın. Temel düzenlemeleri yaptıktan sonra spiraller ekleyerek fotoğrafınızı daha havalı hale getirin.

Fotoğraf Kolajları Oluşturun

DripArt uygulamasında fotoğrafınızı yeniden boyutlandırabilirsiniz. İstediğiniz gibi kırpma yaparak fotoğrafınızı eğlenceli efektler ve çıkartmalarla canlandırabilirsiniz.

dripart fotograf kolaj uygulamasi

Uygulamada ayrıca kolaj şablonları da yer alıyor. En sevdiğiniz fotoğraflarınızı bir araya getirip hareketlendirin. Muhteşem kolaj fotoğrafları için DripArt size yardımcı olacaktır.

Arka Plan Değiştirici

Arka plan değişitirici, DripArt Photo Editor: Fotoğraf Düzenleyici & Kolaj uygulamasının belki de en çok kullanılacak özelliklerinden biri diyebiliriz. Fotoğrafınızın arka planından memnun değil misiniz? Arka plan değiştirici ile arka planı kişiselleştirebilir; tamamen şeffaf bırakabilir ya da en sevdiğiniz arka plan eklemesi yapabilirsiniz. Fotoğrafınıza havalı görünüm kazandıracak arka plan değişikliği ile fotoğrafınızı kolaylıkla özelleştirebilirsiniz.

dripart fotograf uygulamasi

Parlaklık, gölge, doygunluk, sıcaklık, kontrast geliştirme gibi özelliklerle görüntü canlılığını yakalayın. Harika efektler ile benzersiz fotoğraflar elde edin. Fotoğrafınızı spiral ve arka plan ile süsleyin. DripArt uygulamasında harika neon spiraller sizi bekliyor!

Doğum günleri, Noel, Cadılar Bayramı, Sevgililer Günü gibi özel günler için birçok efektten yararlanabilirsiniz. Fotoğraflarınıza ve fotoğraf kolajlarına metinler ekleyebilirseniz. DripArt Fotoğraf Düzenleyici & Kolaj uygulamasında metin üzerinde farklı bölgelere farklı font, renk, stil veya boyutlandırma uygulamanız mümkün.

Düzenlemelerinizi yaptıktan sonra uygulama, fotoğrafınızı sosyal medya hesabınızdan hızlıca paylaşmanıza da imkan sağlıyor. Fotoğrafınızı Instagram, Facebook, Whatsapp, Snapchat, VK, Tumblr, Flickr, Twitter, TikTok ve Pinterest gibi hesaplardan kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Siz de profesyonel fotoğraf düzenleme araçları ve efektleriyle fotoğrafınızı canlandırmak isterseniz DripArt Photo Editor: Fotoğraf Düzenleyici & Kolaj uygulamasını deneyebilirsiniz. Uygulamayı Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz.

DripArt: Fotograf Düzenleyici
DripArt: Fotograf Düzenleyici
  • DripArt: Fotograf Düzenleyici Screenshot
  • DripArt: Fotograf Düzenleyici Screenshot
  • DripArt: Fotograf Düzenleyici Screenshot
  • DripArt: Fotograf Düzenleyici Screenshot
  • DripArt: Fotograf Düzenleyici Screenshot
  • DripArt: Fotograf Düzenleyici Screenshot
  • DripArt: Fotograf Düzenleyici Screenshot
  • DripArt: Fotograf Düzenleyici Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz