Döviz Kurları: Canlı Dolar, Euro Fiyatı ve Grafik

0
875
doviz kurlari canli dolar uygulama inceleme

Akıllı telefonlarımız sayesinde hayatımızın birçok alanını daha kolay hale getirebiliyoruz. Bunun yanında pek çok gündemin de anında takipçisi olabiliyoruz. Bu anlamda en çok faydalanılan alanlardan biri de hiç şüphesiz finans oluyor. Mobil uygulamalar ile canlı döviz kurlarını anında görüntülemek mümkün. Döviz Kurları: Canlı Dolar, Euro Fiyatı ve Grafik uygulaması da bunu basit arayüzüyle cebinize getiriyor!

Döviz Kurları: Canlı Dolar, Euro Fiyatı ve Grafik uygulaması, tüm piyasaları sade ve anlaşılır şekilde canlı olarak takip etmenizi sağlıyor. Canlı döviz kurları, anlık altın fiyatları, kripto para, hisse senetleri, borsa gibi piyasaları takip edebilir; tüm haber portallarından gelen haberleri okuyabilirsiniz.

Döviz Kurlarında Anlık Veriler

Uygulama daima güncel bilgiler vererek en doğru rakamlara ulaşmanızı sağlıyor. Dolar, altın, gümüş, kripto para piyasasını kolaylıkla takip edebilirsiniz. Anlık verilerle karşınıza çıkan Döviz Kurları uygulaması, başarılı finans uygulamalarından biri.

doviz kurlari finans uygulamasi

Uygulamada sürekli takip etmek istediğiniz veriler için favoriler özelliğini kullanabilirsiniz. Favorilere aldığınız döviz kurlarına daha kolay bir şekilde erişmeniz mümkün oluyor. Döviz Kurları: Canlı Dolar, Euro Fiyatı ve Grafik uygulaması, sade ve şık tasarımı ile herkes için kolay bir kullanım sunuyor.

Son Dakika Haberleri

İhtiyacınız olan tüm finans verilerini cebinize getiren Döviz Kurları, son dakika haberleri için de sizi bilgilendiriyor. Döviz kurları ile ilgili tüm son dakika haberleri anında ekranınıza geliyor. Bu şekilde finans haberlerini de takip edebilir ve yatırımlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Alarm Değerine Ulaştığında Bildirim Alın

Döviz Kurları: Canlı Dolar, Euro Fiyatı ve Grafik uygulamasının en iyi taraflarından biri de alarm sistemine yer vermesi. Takip ettiğiniz döviz kurlarının değerleri için alarm oluşturabiliyorsunuz. Doların belli bir değere çıkmasını ya da belli bir değerin altına düşmesini bekliyorsunuz diyelim. Bu değerler için alarmlar oluşturun ve alarm değerine ulaştığında anında bildirim alın.

Uygulamanın basit bir arayüz ile kolay bir kullanım sunduğunu belirtmiştik. Döviz Kurları uygulaması aynı zamanda çevirici ile de hesaplama kolaylığı sunuyor. Uygulama içerisindeki çevirici-hesaplayıcı ile işlem kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Siz de finans uygulamaları arasında öne çıkan Döviz Kurları: Canlı Dolar, Euro Fiyatı ve Grafik uygulamasını denemek isterseniz Google Play Store’u ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz