Disney Heroes Bir Acayip Oyun

0
2997

Kullanıcı yorumlarını ve oyunun fragmanını izlediğimizde sandık ki, çok acayip oyun gelecek! Fakat, hatırlar mısınız, telefon kutusundan salatalık çıkan bir çocuk vardı sosyal platformlarda, oyunu gördüğümüzde işte aynı onun verdiği gibi tepki verdik. Biz gene de sizi baştan soğutmayalım, anlatalım, siz karar verin.

Yani ne diyeceğimizi ne deyip demeyeceğimizi pek bilmiyoruz aslında. Şimdi efendim, oyuna giriyorsunuz, öyle Disney Heroes- Battle Mode falan deyince sanıyorsunuz ki, bir şey geliyor! Oyuna 3 ana karakter ile başlıyorsunuz ve gitttikçe karakterleriniz çoğalıyor. Bu karakterler, Wreck-It Ralph, Buzz Lightyear, Captain Jack Sparrow, Judy Hopps,Mike Wazowski gibi Disney dünyasının bilinen isimleri!

Fakat bir sorun var, oyun siz pek birşey yapmasanız da ilerliyor! Oyunun sizi başrol yapması konusunda eksiklikler var, dolayısıyla adrenalin yaşamıyorsunuz! Hani öyle Battle Mode (Savaş Modu) denilince, aklınıza, dövüşeceğiz, çok eğleneceğiz, adrenalin tavan yapacak gibi bir şey gelmesin. Hele ki yetişkin bir kullanıcıysanız!

Oyun, iki el kullanarak oynanıyor. Hangi karakteri kullanacağınızı oyun size belirtiyor fakat bu zaten minumum düzeyde olan adrenalin seviyesini iyice dibe çekiyor. Disney kelimesinin hakkını bir tek, oyunun görselinde yakalayabildik.  Renkler, dekor, tasarım iyi güzel de, heyecan yok heyecan!

İlerleyen seviyelerde, karakterinizi güçlendirip çeşitli özellikler alabiliyorsunuz. Biraz sabredip ilerleyen seviyelere gelebilirseniz tabi!

Özetle bizim çok da aman telefonda olsun mutlaka oynarım dediğimiz bir uygulama olmadı. Siz kullanın, bize de beğenip beğenmediğinizi iletin!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz