Dinlebi: Sesli Kitap

0
1417
dinlebi sesli kitap uygulama inceleme

Akıllı telefonlarımız sayesinde artık sınırsız kitaba anında ulaşabiliyoruz. Üstelik mobil uygulamalar ile de kitapları sadece okumakla kalmıyor, sesli olarak da dinleyebiliyoruz. Bu mobil uygulamalardan biri de Dinlebi: Sesli Kitap! Oldukça zengin bir kütüphanesi olan Dinlebi ile sesli kitap dinleyebilir, indirebilir ve paylaşabilirsiniz. Uygulamanın gelişmiş özelliklerine birlikte bakalım.

Dinlebi: Sesli Kitap uygulamasında sevdiğiniz kitapları sesli olarak dinleyebilir; yeni kitaplar keşfedebilir ve bunları paylaşabilirsiniz. Güncel popüler kitaplardan en çok okunanlara; zamansız klasiklerden Dinlebi’ye özel yazılmış eserlere kadar binlerce sesli kitap bu uygulamada!

Sesli kitapları, günün her anında dinleme imkanımız olduğu için oldukça verimlilik sağlıyor. Evinizde herhangi bir işi yaparken, toplu taşıma araçlarında yolculuk ederken ya da gece uykuya dalmadan önce sesli kitaplarla vaktinizi verimli geçirmek mümkün. Dinlebi, bu deneyimi özel bir hale getiriyor.

Ücretsiz Sesli Kitaplar

Uygulama, abonelik modeli ile çalışıyor. Ancak ücretsiz üye girişi de yapabiliyorsunuz. Kütüphaneden bütün sesli kitapların ilk 120 saniyesini ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz. Abonelik başlatmadan herkese açık ücretsiz sesli kitapların tamamı, “Askıda Kitaplar” listesinde yer alıyor.

dinlebi sesli kitap

Abonelik başlattığınız takdirde tüm sesli kitapları ücretsiz olarak ilk 7 gün sınırsız dinleyebilirsiniz. Uygulamanın tüm gelişmiş özelliklerinden faydalanmanızı sağlayan abonelik, özel bir deneyim sunuyor. Bunlardan biri bas-paylaş özelliği. Bu özellik ile sesli kitabınızı dinlerken Instagramda hikaye kaydeder gibi basılı tutarak 15 saniyelik kısmı doğrudan Instagram veya Facebook hikayelerinde paylaşabiliyorsunuz.

Üyelere sunulan özellikler arasından ayraç kullanımından bahsedelim. Dinlediğiniz kitapta kaldığınız yeri unutmamak için o dakikaya ayraç koyabiliyorsunuz. Böylelikle kitabınıza kaldığınız dakikadan devam edebilirsiniz.

Sevdiklerinize Sesli Kitap Hediye Edin

Abonelere özel bir diğer özellik de hediye gönderme özelliği. Sevdiklerinize istediğiniz kitabı hediye olarak gönderebilirsiniz. Ayrıca sesli kitabı hediye ederken ilk önce kendi sesinizi kaydederek sesli not bırakabilirsiniz. Bu da uygulamanın sevdiğimiz özelliklerinden biri oldu. Hediye gönderdiğiniz kişinin uygulamaya abone olmasına da gerek yok.

sesli kitap uygulamasi

Dinlebi: Sesli Kitap uygulamasında bireysel aboneliğin yanında grup üyeliği imkânı da var. Aile üyeleri, öğrenci veya arkadaşlar için tek abonelikle üç kişi kullanım fırsatı sunuluyor. Bireysellerde aylık abonelikler 19.99 TL, yıllık abonelikler ise 144.99 TL. Grup üyeliği için yer alan seçenekte de aylık 29.99 TL, yıllık 219.99 TL olarak ücretlendirme belirlenmiş.

Yüksek ses kalitesi ve zengin kütüphanesi ile dikkat çeken Dinlebi uygulamasında, ayrıcalıklı bir deneyim sizleri bekliyor. Uygulamayı Google Play Store ve App Store üzerinden cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Dinlebi: Sesli Kitap
Dinlebi: Sesli Kitap
  • Dinlebi: Sesli Kitap Screenshot
  • Dinlebi: Sesli Kitap Screenshot
  • Dinlebi: Sesli Kitap Screenshot
  • Dinlebi: Sesli Kitap Screenshot
  • Dinlebi: Sesli Kitap Screenshot
  • Dinlebi: Sesli Kitap Screenshot
  • Dinlebi: Sesli Kitap Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz